Magnet Yapımı

Magnet Yapımı

Magnet Yapımı

Uzun yıllar yerini sektörde her zaman üstün tutan matbaa işleri, ticaret hayatında ve her özel sektörde büyük paya sahip olur. Yapılan reklamlar ile elde edilen gelirin ve hedeflenen müşteri kitlesinin artması mümkün olur. Bu bakımda büyük hizmet veren ikielreklam.com adresi çok sayıda farklı baskı reklamları hizmeti vermektedir. İstenilen sayıda firmalara özel baskılar yapılmaktadır. Kartvizit, broşür yada farklı bir seçenek olarak magnet bile tasarıma uygun reklam seçenekleri arasında yer alır. Sektör için magnet yapımı biraz daha sıra dışı bir seçenek olmaktadır. Firma ile iletişime geçerek dilediğiniz reklam ürünü için istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz.

Magnet Yapımı Özelikleri

Firmamız tarafından her türlü sektöre reklam amaçlı magnet hazırlığı yapılabilir. Hazırlanan magnetlerin arka kısmı mıgnatıs ile yapışma özelliğine sahip olmaktadır. Bu yapışma özelliğine sahip, metal eşyalara anında yapışan bu nesnelere magnet adı verilir. Firmamız tarafından yapılan magnetler 5 ile 7 cm boyutlarına sahip olmaktadırlar. İstediğiniz siparişi vermek için firmamıza ikielreklam@gmail.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Magnet üzerine istediğiniz tasarımı firmaya bildirerek şirketinize yada iş yerinize özel dikkat çekici magnetler yaptırabilirsiniz.

Magnet yaptırmak ve kaliteli magnetlere sahip olmak için İkiel Reklam’ı ziyaret edin. İstediğiniz magnet çeşidini hızlı ve profesyonel olarak yaptırmak isteyen müşterilerine hizmet veren İkiel Reklam, kaliteli ve hızlı çözümler üretmektedir. Hemen http://www.ikielreklam.com/ adresine göz atın!

Reklamın Sektörde Etkisi

Reklam işi ile sektöre giriş yapan firma adını duyurmak adına oldukça etkili bir giriş yapmayı başarabilir. Cari ismini ve markasını kısa sürede bilinen bir marka haline getirmek mümkün olur. Ayrıca kişilerin iş yerleri için sonradan reklam yapmaları da yine ayrıcalıklı olarak müşteri sayısının artmasına etki eder. Günlük iş yerini ziyaret eden müşteri sayısı artar.

Firmanın Diğer Hizmetleri

İkielreklammagnet dışında kartvizit, broşür yada isteğe göre farklı tarzda özel yapım defterler gibi bir çok ürüne yer vermektedir. Ürünler matbaa firmamız yetkilileri tarafından önce tasarlanır ve sizlere seçenek sunulur. İstenilen ürün üzerine kişinin iş yeri ve şahsi bilgileri tasarım halinde baskılanır. Birden fazla numune seçenekler ile de kişinin tercihine göre tasarımı seçmesine olanak sağlanır. Ürünler her renkte ve her modelde çok seçenekli olarak basılma özelliğine sahip olmaktadırlar. Reklam ürünü üzerine sektöre uygun lego modelleri ile tasarım sağlanmaktadır.

31.08.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz