Korumaları aştı skandalı böyle anlattı

Korumaları aştı skandalı böyle anlattı

TIKLA İZLE

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde esnaf ziyaretleri yaparak vatandaşın sorunlarını dinledi.

Akşener’e derdini anlatan Ramazan Yılmaz adlı vatandaş Etibor İşletmelerinde şoför olarak işe girdiğini, ancak AKP İlçe Başkanlığı’ndan icazet almadığı için işten çıkarıldığını, partiye üye olmadığı için de sorununu çözemediğini anlattı. Akşener, "Böyle haksızlık olur mu? Bizzat Saray sistemine, gerekirse Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ileteceğim" dedi.

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kütahya’nın Hisarcık ilçesindeydi. Burada esnaf ziyaretleri yapan Akşener vatandaşı dinledi, Hisarcıklılarla sohbet etti.

Akşener’in gezisi sırasında konuştuğu 46 yaşındaki Ramazan Yılmaz, Akşener’e Etibank’a bağlı Etibor İşletmelerinde şoför olarak işe girdiğini, ancak AKP İlçe Başkanlığı’ndan icazet almadığı için 2 hafta sonra işten çıkarıldığını anlattı. AKP yöneticilerinin partiye üye olmadığı için derdini dinlemediğini söyleyen Yılmaz, mağdur olduğunu ifade etti. Yılmaz "Ak Parti İlçe Başkanlığı'ndan icazet alamadığım için işsiz kaldım" dedi.

Akşener ise, “Böyle bir haksızlık olur mu?” dedi ve Yılmaz’ın mağduriyetinin giderilmesi için Cumhurbaşkanlığı ile görüşeceğini, konunun takipçisi olacağını söyledi. 

Akşener ile işsiz şoför Ramazan Yılmaz arasındaki diyalog şöyle tıkla izle

2.09.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz