Kızının gözü önünde öldürdü

Kızının gözü önünde öldürdü

Kızının gözü önünde öldürdü

Ülke genelinde kadınlara yönelik şiddet bir türlü bitmek bilmiyor. Son olarak Çanakkale'nin Kurşunlu köyünde yaşayan 2 çocuk annesi kadın, boşanma aşamasındaki eşi tarafından kızının gözü önünde bıçaklanarak öldürüldü.

Edinilen bilgilere göre;  İki çocuk annesi  44 yaşındaki Fatma K., 19 yaşındaki kızıyla birlikte çalıştığı fabrikanın gece vardiyasından çıkarak, servis aracıyla Kurşunlu köyündeki annesinin evine gitti. Evin bulunduğu sokakta bekleyen boşanma aşamasındaki eşi Aydın K., Fatma K. ile kızının önünü keserek tartışmaya başladı. Bu sırada belinden bıçak çıkaran Aydın K., kızının engellemeye çalışmasına rağmen eşi Fatma K.'ya saldırdı. Genç kız panik ve korku içinde anneannesine koşarken, Aydın K. ise olay yerinden kaçtı.

Fatma K., ambulansla götürüldüğü Mehmet Akif Ersoy Çanakkale Devlet Hastanesi'nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Fatma K.'nın cenazesi otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu'na gönderildi.

Şüpheli Aydın K. ise kısa sürede jandarma ekipleri tarafından suç aleti bıçak ile yakalanarak gözaltına alındı. İfadesinin ardından mahkemeye sevk edilen Aydın K., tutuklandı. 

17.05.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz