Kauçuk Karo Zemin Kaplama

Kauçuk Karo Zemin Kaplama

Kauçuk Karo Zemin Kaplama

Kauçuk karo zemin kaplamaların arasında ki çeşitlerden en fazla tercih edilen zemin kaplamalar arasındadır. Kauçuk karo; darbe emici, koruyucu ve esnek olması gibi özelliklerinin yanı sıra yeniden monte edilebilir olması kolay bakım ve tamir gibi avantajları da yanında getirmektedir.

Her türlü hava koşullarına karşı direnç gösterebilen, üzerinde kar tutmayan uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilen karo kauçuk zemin kaplamamız yüksek şok emici özelliği , az bakım gerektiren uzun yıpranma süresi ve kullanım kolaylığıyla oyun alanların da ve çeşitli aktivite ortamlarında sıklıkla tercih edilen bir zemin kaplama çeşidi olmuştur.

Karo Kauçuğun Özellikleri ve Avantajları

     Kauçuk günümüz endüstirisinde kullanılan en önemli maddeler arasında yer alır, sahip olduğu özellikler değerine değer kattığı gibi kullanım alanlarınıda genişletmektedir. Bu değerli özellikleri arasın da elektrik akımına karşı direnci, hava geçirmemesi, yapıştırıcılık özelliğine sahip olması gibi sıralanabilir. Bu sebeple kauçuk günümüz sektöründe önemli bir yere sahiptir.

     Günümüzdeki kauçuk karo ürünleri zemin kaplama su geçirme özelliği sayesinde su birikintisi oluşturmaz ve yağmur suları drenaj sisteminde ki kanallar vasıtasıyla atılmakatadır. Ayfat kauçuk ürünleri düşmeye karşı koruma ve darbe emici özelliklere sahip olması nediniyle güvenli sistemlerdir. 

     Günlük yaşantımızda sıklıkla karşılaştığımız, zemin kaplama da en çok tercih edilen kauçuk karo müşterinin arzu ettiği renk ve desende üretilip Epdm’li karo kauçuk zemin kaplamaları SBR karo kauçuğa kıyasla daha dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür. Kolay temizlenebilen karo kauçuk, su ile kolay ve pratik temizlenebilir, yağışlı havalarda da kendi kendini temizleyebilme gibi büyük bir avantaja da sahiptir.

Karo Kauçuk Kullanım Alanları

     Günlük yaşantımız içerisinde sıklıkla iç içe olduğumuz çocuk parklarında, kreşlerde, okul ve yürüyüş bahçelerinde, bisiklet yollarında, çiftliklerde, at hastanelerinde ve ahırlarda sııklıkla kullanılabilen güvenilir ve sağlıklı zemin kaplama çeşidir. Yumuşak bir yapıya sahip olması nedeniyle yaralanma olasılığı minimuma düşüren kauçuk karo zemin kaplama özellikle çocuk parkları ve kreşler için en ideal zemin çeşididir.

   Ayfat Mühendislik  karo kauçuk ürünleri ISO kalite ve TSE standart belgeleri ile onaylanmış olup karo kauçuk imalatın da kullanılan içerik maddeleri kesinlikle kanserojen maddeler içermemektedir. Kauçuk karo ve diğer kaçuk zemin kaplamalar için : http://www.ayfat.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

7.11.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz