Kaslarınızı serbest bırakın!

Kaslarınızı serbest bırakın!

Kaslarınızı serbest bırakın!

Her insan hayatının belli bölümünü spor yaparak geçirir. Kimi insan biraz daha hareketli bir yaşam tarzını tercih ettiği için spor yaparken kimisi ise sağlıklı bir yaşamı tercih ettiği için bu aktiviteleri gerçekleştiriyor.

Bazı insanlar içinse spor profesyonelliği temsil ediyor. Profesyonel sporla uğraşan kişilerin ilk tercihleri ise spor salonları oluyor. Genellikle fitness ve vücut geliştirme sporlarını tercih eden bu bireyler için tüm ayrıntılar gerçekten önemli konuları oluşturuyor. Kas gelişimi bu tarzda sporla ilgilenen insanlar için oldukça önemli. Bugüne kadar bin bir türlü yolu deneyen bu sporcular, farklı alternatif çözüm yollarıyla kas gelişimini desteklemeye çalışıyor ve mükemmel bir vücuda sahip olabiliyor.

Temel gayenin kas geliştirme olduğu bu aktivitelerde en büyük yardımcı ise besin takviyeleri oluyor. Musclemeds Amino Decanate tam spektrumlu kas geliştirici amino asit kompleksi olarak sporcuların yanın da oluyor. 19 farklı ve kritik amino asidin bir araya gelmesiyle oluşturulan ve etkili formülü sayesinde sporcuları istediği sonuca ulaştıran bu ürün, mutlak suretle tercih etmeniz gerektiren ürünlerin başında kendine yer buluyor.

Kas gelişiminin önemi amino asitlerin doğru kullanımı ile eş orantılıdır. Ürün içerisinde yer alan 500 mg kritik amino asidin yanı sıra 5’er gramlık glutamin ve bcaa içeriği ile de dikkat çekici bir yapıya sahip olan Musclemeds Amino Decanate eşsiz formülü ile sporcuların en yakın dostu olmaya aday.

Firmanın araştırmaları sonucunda 3 yılda elde edilen bu ürün, 19 farklı amino asidin bir araya gelmesiyle oluştu ve harika bir formülasyon ile sporcuların en büyük yardımcısı konumuna dönüştü. Kas gelişiminin sağlanması ve gerekli anabolik etkinin oluşması amacıyla özel üretilen bu formül DecaDrive ile desteklenerek mükemmel bir yapıya büründü.

Maksimum anabolik etki yaratmak amacıyla sporcuların kullanımına sunulan bu ürün yoğun antrenmanlarda ise katabolik etkiyi engellemeye yarıyor. Bcaa ve glutamin destekli geliştirilen bu ürünle hem kas gelişimi destekleniyor hem de toparlanma süreci hızlanıyor.  Formüllerin etkisi kadar vücudun bunu tercih etmesi de önemli bir noktaya dikkat çekiyor. Dica Drive adı verilen taşıma sistemi sayesinde hücreler arası besin taşınımı daha ileri bir seviyeye ulaşmıştır. Musclemeds Amino Decanate bu gibi fırsatları size sunarak gerçek amino asit deneyimini yaşamanıza imkan tanıyacaktır.

Mucsletech ürünleri gerçek anlamda etkisini hissedebileceğiniz ürün gamlarıyla dikkat çeker. 1996 yılında Amerika’da kurulan Muscletech Lovate Health SciencesInc çatısı altında sporcuların hizmetinde bulunmaktadır. Kurulduğu tarihten itibaren uzun laboratuar sonuçları sonrasında 100’ün üzerinde ürün geliştiren firma, tüm dünyada en çok satılan sporcu besinleri kategorisinde üne kavuşmuştur. Yenilikçi yapısıyla dikkat çeken firmanın her gün geliştirdiği yeni ürün gamlarından kolayca istifade edebilirsiniz. Kreatin, karbonhidrat, alfa lipoik asit içerikli ürünler en dikkat çeken ürün gamlarını oluşturmaktadır. Yüksek kalitede hammadde üreten ve bunu sporcu besinlerine dönüştüren firmanın yüksek üretim standartları sayesinde başarılı olan ürünler piyasaya sürülüyor ve sporcuların kullanımına açılıyor. Ülkemizde de uzun süredir hizmet sunan bu firmanın muhteşem ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

TEMİN EDİN

Muscletech ürünlerine ulaşabilmenin en kolay yolu Fitbull olacaktır. Türkiye’de sporcu besinleri denildiğinde akla ilk gelen firma konumunda ki Fitbull’dan temin edeceğiniz muscletech ürünleri aynı gün kargo imkanı, hazır stok garantisi ve uygun ödeme koşullarıyla size sunulacaktır.

2.01.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz