Kadın, kendisini takip eden adamın penisini kesti

Kadın, kendisini takip eden adamın penisini kesti

Kadın, kendisini takip eden adamın penisini kesti

2 çocuk annesi bir kadın, kendisini bir süredir takip ederek rahatsız eden 27 yaşındaki komşusunun penisini kesip hastaneye götürdü.

Mumbai'de yaşayan 47 yaşındaki kadının olayı daha önceden planladığı ve iki erkek komşusundan yardım aldığı belirtildi. 

Olayı soruşturan polis Gajanan Kabdule, AFP'ye yaptığı açıklamada "Kadını ve iki suç ortağını tutukladık. Kadın, kendisini sürekli takip eden adamın penisini kesmeyi planladığını kabul etti" dedi.

Kabdule, kadının planını gerçekleştirmek için takip edildiği sırada mahallenin kuytu sokaklara girdiğini ve orada iki erkek ile birlikte adamın penisini kestiklerini söyledi. 

Sputnik'te yer alan habere göre 27 yaşında olduğu belirtilen 'takipçi' adamın daha önce 2 çocuk annesi kadının kocasına giderek eşinden hoşlandığını ve cinsel yakınlık duyduğunu söylediği ve çiftin arasının bu yüzden bozulduğu ortaya çıktı. 

Adamın hayati tehlike taşıyan bir ameliyat geçireceğini belirten Kabdule, adamın ailesinin ise şoke olduğunu anlattı. 

Hindistan'da 2017 yılında da bir kadın kendisine tecavüz etmeye yeltenen adamın penisini kesmişti. Raporlara göre, Hindistan'da 2016 yılında ise günde 100 tecavüz girişimi gerçekleşti.

 

27.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (4)

Yorum Yaz
Kerem'e yanıt ( 2) Sevgili Kerem; Gaziantep hangi konuda ileri ki medyada olsun. Ayrıca, ben kişisel olarak gazeteciliğimi kimseye sorgulatmam. 46 yıldır bu mesleğin içerisindeyim. en tepe yerlere bile geldim. Benim çevremde gazeteci arkadaşım yoktur. Zira onlar gazeteciden çok GAZTENEKECİ dir. Gaziantep'te gazetecilik adına olumlu yapılan iş var mıdır bilemem ama eğer varsa bunda benim katkım çoktur. Hep ilklere imza attım. Ama sizin ilk yorumunuz şık değildi. Bilesiniz istedim.
akaraduman29 Ara 2018 10:41:27
akaraduman : böyle düşünceniz nedeniyle gaziantep medyası gelişemiyor, eleştirilere açık olamıyorsunuz, sizi ve gaziantep in medyasını takip ederim bir tık ilerleme yok, yerel tv nin birini açarsın haberleri sunan spiker orda çalışan çaycı sunar haber görüntüsü var spiker görüntüsü yok, internet üzerinden haberleri takip edersin, reklam vermeyen gaziantep firmaları kötülenir. yerel medyacı kazanır, yanında çalışana ücret ödemez, yıllardır, sözde gazetecilik yapan kişiler yerlerine genç gazetecilere bırakmaz aç kalırız diye , hiç değilse çevre illerdeki yerel kanalları ve gazeteleri takip edin ki nasıl yapılıyor gözlemleyin, gaziantep her şeyi ile bölgede bir adım önde olması gerekirken her zaman bir adım geride gidiyor, üzülüyorum bu duruma, sizin gibi eski geçmisi olan biride "sitemizi takip et diye silah mı dayıyoruz" derse gerisini düşünün gitsin
kerem29 Ara 2018 10:12:57
Kerem'e yanıt: Bu haberimiz Güncel ve Dünya katagorilerinde yayımlandı. Kadına tecavüz dünya gündeminde. Ama sen yalnızca Gaziantep'e odaklanmışsın anlaşılan. Söz gelimi Müjdat Gezen gözaltına alındığında Avrupa ve dünya medyası haber olarak birinci dayfada yer verdi. Bu haber onları ilgilendiriyor muydu. Belki bu haberimiz örnek olurda ÖRDEK erkekler bu ülkede sapıklıktan vazgeçerler. Ayrıca bizim sitemizi okumanız için kafanıza silah dayamadık. Başka siteleri takip edebilirsin.
akaraduman28 Ara 2018 21:16:59
türkiye den veya gaziantep ten haber bitti mumbai den haber yapıyorsunuz helal olsun size bizde merak ediyorduk mumbai de neler oluyor. diye yaptığınız haberin.....
kerem28 Ara 2018 15:40:40