Kadın Hayatı İçin Verilen Sağlık Hizmetleri

Kadın Hayatı İçin Verilen Sağlık Hizmetleri

Kadın Hayatı İçin Verilen Sağlık Hizmetleri

Kızlık zarı vajina girişinde bulunan bir yapıdır ve birçok şekli vardır. İlk cinsel ilişki ile yırtılarak hafif bir kanama yapar. Ülkemizde daha çok sosyal bir baskı nedeniyle kızlık zarı dikimi yapılmaktadır. monosaglik.com kliniğimizde uzman doktorlar tarafından yapılan kızlık zarı dikimi fiyatı gayet uygun ve garantilidir.

Kızlık Zarı Ne Zaman Dikilmelidir?

Kızlık zarı dikimi iki şekilde yapılmaktadır, ama genellikle cinsel ilişki yaşanmadan 2 gün önce yapılır. Bu yöntem geçici bir yöntemdir kalıcı yöntemde ise cinsel ilişki yaşanmadan aylar öncesinden yaptırılmasında bir zarar yoktur. Kliniğimizde hastanın tercihine bağlı olarak kızlık zarı dikimi yapılmaktadır. Hasta isteğine bağlı olarak sedasyon uygulanabilir. Genellikle lokal anestezi altında yapılan bu işlemde kişi ağrı ve sızı hissetmez. Kızlık zarı dikimi basit bir işlemdir ve toplamda 15 dakika süren bir işlemdir. Kızlık zarı tamamen kapalı olabilir bu gibi durumlarda adet kanı dışarı atılamaz, enfeksiyon riskinden dolayı küçük bir cerrahi müdahale ile açılabilir.

Kızlık Zarı Dikildiği Anlaşılır Mı?

Kızlık zarı dikimi en sık yapılan genital bölge operasyonlarından biridir. Kızlık zarı dikildiği sadece doktor muayenesinde doktor tarafından anlaşılır. Kadının partnerinin bunu anlaması imkansızdır. Kızlık zarı dikimi fiyatı İzmir kliniğimizde oldukça uygundur. Sitemizi ziyaret ederek randevu talep edebilir ve uzman doktorumuz ile görüşebilirsiniz. Hasta gizliliğine büyük önem veren kliniğimizde her hastanın mahremiyeti korunur.

15.09.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz