İşte Gazişehir Gaziantep'in Yeni Başkanı ve Yöneticileri

İşte Gazişehir Gaziantep'in Yeni Başkanı ve Yöneticileri

İşte Gazişehir Gaziantep'in Yeni Başkanı ve Yöneticileri

Gazişehir Gaziantep başkanlığı bırakmaya hazırlanan Adil Konukoğlu, yerine gelecek Mehmet Büyükekşi ve yönetim kurulu üyeleri ile toplantıda bir araya geldi.

Konukoğlu’nun yönetiminde yer alan ve Büyükekşi’nin yönetiminde yer alması muhtemel isimlerin katıldığı toplantıda konuşan Konukoğlu, “Bu bir bayrak yarışı. Mehmet Bey bu bayrağı devraldı. Bundan sonra taraftar olarak desteğimiz sürecek” dedi.

Başkanlık koltuğuna oturmaya hazırlanan Mehmet Büyükekşi ise şunları söyledi: Sorumluluğu farkındayız. Bu başarıyı sağlayan Adil Konukoğlu ve ekibine teşekkür ederiz. Gazişehir’i marka yapacağız. Gaziantep azimli ve coşkuludur. Aynı heves ve istekle görevi devraldık. Amacımız taraftar sayımızı artırmak. Gerekli sinerjiyi yaparsak bu Gaziantep’e yol su elektrik olarak geri döner. Ağaç yaprağıyla gürler. Gençlerimizi kadınlarımızı çocuklarımızı ve herkesi maçlara bekliyoruz.”

İşte Büyükekşi'nin yönetiminde yer alan o isimler:

Mahsum Altunkaya

Mehmet Cihan Koçer

Müslüm Özmen

Gürkan Tural

Cengiz Şimşek

Mehmet Tuncay Yıldırım

Ahmet Fikret Kileci

Cevdet Akınal Yusuf Ziya Demsoy

Erhan Özmen

Mehmet Mesut Çakmak

Mehmet Ziylan

Sedat Özdinç

Hayrullah Kubba

Fahrettin Kaplan

Samet Bayrak

 

12.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Gazişehir bjk maç bileti engelli vatandasa normalde ucretsiz iken eski bedesten yanındaki yanındaki bilet gosesinde para ile normal bilet satılmaya çalışılıyor. Engelli maç bileti bu maç için yok diyorlar
Engelli14 Eyl 2019 09:21:45