İşte Gaziantep Sanayi Odası Seçimleri Sonuçları

İşte Gaziantep Sanayi Odası Seçimleri Sonuçları

İşte Gaziantep Sanayi Odası Seçimleri Sonuçları

Gaziantep Sanayi Odası’nda (GSO), Meslek Komitesi ve Meclis Üyelikleri seçimi sona erdi.
GSO hizmet binasında gerçekleştirilen seçimde, Oda’nın 4,400’e yakın üyesi, 2018-2022 yıllarında Gaziantep ve Türkiye sanayisine yön verecek yönetim kadrosunu seçmek için sandık başına gitti. 
Saat 09.00’da başlayan seçimde sanayiciler, 27 meslek grubunda 157 Meslek Komitesi üyesini ve 65 Meclis Üyesini seçti. 
Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, 12’inci Grup olan, Tekstil Ürünleri, Kumaş ve İplik Boyama, Terbiye, Ev Tekstili, Battaniye Çuval İmalatı meslek komitesinden, Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu da 10 Nolu ‘’Pamuk Elyafının Bükülmesi ve Pamuk İpliği İmalatı’’ meslek komitesinden oyunu kullandı.
GSO’da 27 Meslek Komitesi’nin çoğunda tek liste ile seçime gidildi. 26 Meslek Komitesi tek liste çıkarırken, 1 Meslek Komitesi ise çift listeyle yarıştı.
“19 Nolu Sabun, Temizlik Ürünleri, Lastik, Kauçuk ve Tutkal İmalatı Meslek Grubunda iki liste çıktı.
Ülkemize örnek olacak, sakin ve huzurlu bir seçim ortamı yaşandığını belirten GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, sonuçların hayırlı olmasını diledi.
Eski Meslek Komitesi ve Meclis Üyelerine teşekkür eden Konukoğlu, yeni seçilenlere ise başarılar dileyerek, ‘’Göreve gelen yeni sanayici arkadaşlarla birlikte Gaziantep’e hizmet etmeye devam edeceğiz. Yeni dönemde çıtamızı daha yukarı çıkarmak için çalışacağız’’ dedi.
Meslek Komitesi ve Meclis Üyelikleri seçiminin ardından, geçici sonuçlara ilişkin listeler ilan edildi. GSO’da 6 Nisan Cuma günü Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyesi, Meclis Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) delegeleri seçilecek.

GSO MESLEK KOMİTE SEÇİMLERİ GEÇİCİ SONUÇLARI ŞU ŞEKİLDE OLUŞTU:

GAZİANTEP SANAYİ ODASI 
2018 YILI MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ

GRUP NO

SIRA NO

ADI SOYADI

 

GRUP NO

SIRA NO

ADI SOYADI

 

  1. GRUP

1

Mehmet Sami Kaleoğlu

 

  1. GRUP

35

Atilla Sağlamer

 

2

Ömer Faruk Şimşek

 

36

Mustafa Savrun

 

  1. GRUP

3

Metin Erturhan

 

37

Ahmet Şan

 

4

Abdülkadir Özkara

 

  1. GRUP

38

Halil Tepe

 

5

Mehmet Ali Kılıç

 

39

Melike Yüksel

 

  1. GRUP

6

Mustafa Özmermer

 

40

Cemil Turgay Direkçi

 

7

  1. Ata Acar

 

  1. GRUP

41

Hakan Konukoğlu

 

  1. GRUP

8

Hakan Çakıcı

 

42

Saim Akınal

 

9

Sadık Koçak

 

  1. GRUP

43

Nevzat Kara

 

 

 

  1. GRUP

10

Mustafa Özgüler

 

44

Halil Yunus Zengin

 

 

11

Ahmet Yazıcı

 

45

Mehmet Cengiz Erturhan

 

  1. GRUP

12

Burhan Çağdaş

 

  1. GRUP

46

Adnan Ünverdi

 

13

  1. Aykut Göymen

 

47

Ömer Cıncıkçı

 

  1. GRUP

14

Ali Çoban

 

  1. GRUP

48

Mustafa Eruslu

 

15

Arif Çelik

 

49

Abdullah Yıldız

 

  1. GRUP

16

M.Musa Özgüçlü

 

  1. GRUP

50

  1. Tansu Tuğlu

 

17

Ersan Kolukısa

 

51

Ahmet Haratoğlu

 

  1. GRUP

18

Cevdet Akınal

 

52

Ümit Özdinç

 

19

Uğur Şireci

 

  1. GRUP

53

  1. Hamdi Karaata

 

  1. GRUP

20

Adil Sani Konukoğlu

 

54

Serhat Saka

 

21

Hakan Aslansoy

 

55

Emrah Çetindağ

 

  1. GRUP

22

Ercan Sayın

 

  1. GRUP

56

Metin Yıldırımdemir

 

23

Abdülkadir Koyuncu

 

57

Başar Küçükparmak

 

  1. GRUP

24

Mustafa Topçuoğlu

 

  1. GRUP

58

Sami Konukoğlu

 

25

Mesut İşsever

 

59

Abdullah Dabanıyastı

 

  1. GRUP

26

Kenan Durur

 

60

Ali Özpolat

 

27

Ersoy Şiveydinli

 

  1. GRUP

61

Ahmet Zirek

 

28

Mustafa Fındık

 

62

Mehmet Ali Sağlamcı

 

  1. GRUP

29

Perihan Çöçelli

 

  1. GRUP

63

Yıldırım Mermer

 

30

Ahmet Cem Bilmez

 

64

M.Kutsal Küçükparmak

 

31

Reis Reisoğlu

 

65

Mustafa Çağdaş

 

  1. GRUP

32

  1. Ferhan Sağım

 

 

 

 

 

33

Erhan Şirin

 

 

 

 

 

34

Şahin Kaya

 

 

 

 

 

 

3.04.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz