Gergerlioğlu Hastaneye Kaldırıldı, Darp Raporu Yayınlandı

Gergerlioğlu Hastaneye Kaldırıldı, Darp Raporu Yayınlandı

Gergerlioğlu Hastaneye Kaldırıldı, Darp Raporu Yayınlandı

 Gözaltına alındığı sırada darp edilen HDP’li Ömer Faruk Gergerlioğlu, anjiyo olması için hastaneye kaldırıldı.

Milletvekilliği düşürülen Halkların Demokratik Parti'li (HDP) Ömer Faruk Gergerlioğlu'nun gözaltına alındıktan sonra göğüs ve kalp ağrısı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Gergerlioğlu’nun gözaltına alındığı sırada polisler tarafından darp edildiği görüntülere yansımıştı.

Gergerlioğlu’nun avukatı Bişar Abdi Alınak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Ömer Faruk Gergerlioğlu az önce adliyeye getirildi. Göğüs ve kalp ağrısı sebebiyle hastane doktoru anjiyo önerip kardiyoloji bölümüne götürülmesi gerektiğini belirtmiş. Şimdi hangi hastanede ve ne gibi bir tıbbi müdahalede bulunulduğunu bilmemekteyiz. Tarafımıza bilgi verilmiyor" dedi.

DARP RAPORU PAYLAŞILDI

Avukat Alınak, Gergerlioğlu'ya ait darp raporunu da paylaştı. Raporda,"Sol baş parmak eklem dış yüzünde yırtık, dirsek içi ve boyunda kızarıklık ve nefes darlığı" gibi doktor gözlemleri yer alıyor. 

Resim

Salih Gergerlioğlu da sosyal medya hesabından babasının hastanede olduğunu ve anjiyo olacağını aktardı. Gergerlioğlu, "Babam hastanede. Kalp ve göğüs ağrısından dolayı anjiyo olacak" dedi.

TIKLA İZLE

3.04.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz