Gazişehir Gaziantepli Futbolcular  Hırs Küpü...

Gazişehir Gaziantepli Futbolcular Hırs Küpü...

Öğrenciler, Cuma gün 1 lira ödeyerek maçı izleyebilecek

Gazişehir Gaziantep, Spor Toto 1. Lig'in 25. haftasında Cuma günü kendi sahasında konuk edeceği T.Y. Elazığspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.

Teknik Direktör Mehmet Altıparmak yönetiminde saat 14:00'de gerçekleştirilen antrenman yaklaşık 1 saat 35 dakika sürdü.

Isınma ve 5'e 2 pas çalışmasıyla başlayan antrenmanın ana bölümünde ise taktik çalışmalar gerçekleştirildi.

Gaziantep ekibinin futbolcuları antrenmanda oldukça istekli göründü. Yeniden tırmanışa geçmek ve seri yakalamak isteyen Gazişehir Gaziantep, bu maçta, sahadan mutlak 3 puanla ayrılmayı hedefliyor.

BİLET FİYATLARI BELLİ OLDU

Spor Toto 1. Lig'in 25. haftasında 8 Mart Cuma günü saat 19:00'da Gazişehir - Tetiş Yapı Elazığspor karşılaşmasının biletleri satışa sunuldu.

Gaziantep Kalyon Stadyumu'nda oynanacak olan karşılaşmanın biletleri Passolig internet sitesi ve Demokrasi Meydanı yanında bulunan (Eski bedesten yanı) Passolig gişesinde satışa başlandı. 

Maraton Tribün biletleri öğrencilere 1 TL'den satışa sunulacak, diğer taraftarlar ise Maraton Alt  ve Üst Tribününe 5 TL'den passolig kartlarına bilet dolumu yapabilecekler.

 
Bu karşılaşmada  taraftarlarını da tribünlere beklerken karşılaşmayı izlemek isteyen öğrenciler 1 TL  karşılığında passolig kartlarına bilet dolumu gerçekleştirebilecek. Öğrenciler, öğrenci kartlarını Kalyon Stadyumu ve Demokrasi Meydanı yanında bulunan gişelere göstererek, passolig kartlarına 1 tl karşılığında maç bileti yükleme imkanı bulacaklar. 
 
Karşılaşmaya T.Y Elazığspor kulübü hariç diğer takım logolu kartlarla giriş yapılabileceği gibi karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarların passolig kartı olması zorunludur. 
 
 
Bilet fiyatları şöyle;
 
Maraton Öğrenci Tribünü: 1 TL
 
Maraton Alt Tribün: 5 TL 
 
Maraton Üst Tribün: 5 
 
VIP Tribün: 30 TL
5.03.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz