"Atamayana atarlar" sözü bir kez daha gerçekleşti

"Atamayana atarlar" sözü bir kez daha gerçekleşti

Play-off finalinde penaltılarda Gaziantep iki avantajı kullanamadı

 Penaltılar belirleyecekti lige yükselecek yeni takımı.Gaziantep Gazişehir iki farklı avantaj elde etmişti.Son penaltıyı gole çevirse ver elini düperlig.Ama olmadı...Olmadı...Olmadı.

Kaleci Hakan Canbazoğlu " DUR" dedi Gazişehir Gaziantep'e. ve Erzurum penaltılar sonucunda Gazişehir Gaziantep FK’yı 5-4 mağlup ederek Süper Lig’e yükseldi.

 Spor Toto 1. Ligi’nde Gaziantep’i başarı ile temsil eden Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, Süper Lige çıkma yolunda Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor ile final maçına çıkıyor. 

 Bursa’da bugün saat 21.30’da oynanacak final maçı için Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de duyarsız kalmadı. Şahin, çalışma ekibinden 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda sporseverler için dev bir ekran kurulmasını istedi.

 Şahin’in girişimleri ile yarın 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’na dev bir ekran kurulacak ve maç saatinde Gaziantepli taraftarlar Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü-Büyükşehir Belediyesi Erzurumspor maçını ücretsiz izleyebilecekler.

 Saat 21.30’da Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu'nda oynanacak mücadelede Halis Özkahya düdük çalacak. Özkahya'nın yardımcılıklarını ise Ceyhun Sesigüzel ve Hakan Yemişken yapacak. Mücadelenin 4'üncü hakemi ise Alper Ulusoy olacak.

19.05.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz