Gaziantep'teki Çifte Cinayetin Zanlıları Yakalandı

Gaziantep'teki Çifte Cinayetin Zanlıları Yakalandı

Gaziantep'teki Çifte Cinayetin Zanlıları Yakalandı

Gaziantep'te taksi durağında çıkan kavgada fırıncı Mehmet Oğuz (53) ile oğlu Hasan Oğuz'un (28) öldürülmesi olayıyla ilgili aranan taksici S.K. ile amcası M.K. yakalandı. 

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nden konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı

22 Mart 2018 günü Şehitkamil İlçesi Güvenevler Mahallesinde bulunan Osmanlı Parkı yanında faaliyet gösteren bir taksi durağında M.O. ve oğlu H.O. isimli şahıslar ile B.K ve oğlu M.S.K isimli şahıslar arasında çocuklarının uyuşturucu kullanmaya çalıştırıldığı iddiası ile ilgili çıkan tartışma sonucu meydana gelen "Ateşli Silah ile Kasten Adam Öldürme" olayında, olaya karışan şahıslardan M.O isimli şahıs olay yerinde H.O isimli şahıs ise tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirmiştir.

 

Olayın şüphelileri B.K. ile M.S.K isimli şahıs Şehitkamil İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerimizce yapılan çalışmalar sonucu, olay sonrası hemen yakalanarak göz altına alındı. Şüpheli şahıs B.K.'dan olayda kullanılan av tüfeği, olay yerinde ölen M.O. isimli maktulden ise 1 adet tabanca elde edildi.

 

Olay ile ilgili yasal işlemler devam etmekte olup, şüpheli şahıslar yasal işlemlerinin bitmesine müteakip adli makamlara sevk edilecektir.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

23.03.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz