Gaziantep'te Uyuşturucu Operasyonu

Gaziantep'te Uyuşturucu Operasyonu

Gaziantep'te Uyuşturucu Operasyonu

Gaziantep'te polisin uyuşturucu ile mücadelesi tüm hızıyla sürerken narkotim ekipleri yeni bir operasyon daha gerçekleştirdi.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklama şöyle:

"Karataş Polis Merkezi Narkotimleri Başarılı Çalışmalarına Devam Ediyor

Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü Karataş Şehit  Yaşar Polat Polis Merkezi Narkotim ekiplerimizce uyuşturucu ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalar   sonucu, Akkent mahallesi 400 cadde üzerinde Berber olarak faaliyet gösteren bir  işyerine yapılan operasyonda;

14.20 gram metamfetamin, 4 parça halinde toplamda 8.12 gram esrar maddesi, 2 paket halinde 15,5 gram toz halinde Extacy hap, 8 parça halinde  değişik renklerde içerisinde toplamda 82 adet Extacy hap, 2 adet tabanca, 1 adet pompalı tüfek, 53 adet tabanca mermisi,  10 adet av tüfeği fişeği, 1 adet bıçak, 1 adet bıçak, 1 adet bıçak ile iş yerinde bulunan S.D. isimli şahsın yapılan üst aramasında 4.89 gram esrar, Y.Ö isimli şüpheli şahıstan ise 0.97 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi. Ayrıca bahse konu iş yerinde hırsızlık malı olduğu değerlendirilen çok sayıda elektronik  suç eşyasına el konuldu. Söz konusu eşyaların sahiplerinin tespitine yönelik çalışmalar devam etmekte olup, yapılan operasyonda iş yeri sahibi G.D. ile iş yerinde bulunan S.D. ve Y.Ö isimli şüpheli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı.

Adli makamlara sevk edilen şüphelilerden G.D tutuklanmasına müteakip cezaevine teslim edildi

www.gaziantephaberler.com

.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

31.01.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz