Gaziantep'te Trafik Tartışması Cinayetle Bitti

Gaziantep'te Trafik Tartışması Cinayetle Bitti

Gaziantep'te Trafik Tartışması Cinayetle Bitti

Gaziantep her geçen gün yeni bir cinayetin işlendiği şehir haline geldi. Trafik magandası bu kez de evinden işine giderken önü kesilerek bir hiç uğruna 5 çocuk babasını kırmızı ışıkta yol verme tartışması nedeniyle kalbinden bıçaklanarak öldürüldü

Gaziantep'te 40 yaşındaki 5 çocuk babası Eşref Karcı Görkem, yol verme tartışmasında Dolmuş şoförü tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürüldü.

Cinayet olayı Gaziantep'in Çıksorut mahallesinde yaşandı.İddiaya göre 60. yıl hattında dolmuş şoförlüğü yapan şahıs ile işe kendi özel aracı ile işine giden 5 çocuk babası Eşref Karcı ile kırmızı ışıkta yol tartışması yaşadı. Tartışmanın ardından dolmuş şoförü ışıktan çıktığı an özel araç sürücüsünün önünü dolmuşla keserek yolunu kapattı. Bu sırada çıkan kavganın ardından Kalbinden bıçaklanarak kanlar içinde yere yığılan Eşref Karcı 112 Sağlık ekipleri tarafından Dr Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma hastanesine kaldırıldı. Acil serviste yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını kaybetti. 

Olayla ilgilli soruşturmanın devam ettiği zanlı dolmuş şoförünün suç aleti bıçakla yakalanarak gözlem altına alındığı ve sorgusunun devam ettiği bildirildi.

30.08.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz