Gaziantep'te Silahlı Çatışma: ilk Bilgilere göre 4 Ölü  4 Yaralı  Var

Gaziantep'te Silahlı Çatışma: ilk Bilgilere göre 4 Ölü 4 Yaralı Var

Gaziantep'te Silahlı Çatışma: ilk Bilgilere göre 4 Ölü 4 Yaralı Var

Gaziantep'te araç parkı yüzünden iki komşu arasında çıkan silahlı kavgada ölü ve çok sayıda yaralı var

Gaziantep'in Şahinbey ilçesi 75. yıl mahallesi 25 nolu sokak içersinde iki komşunun araç parkı nedeniyle önce sözlü tartışma başladı. Kavganın büyümesi üzerine karşılıklı silahlar çekildi. son dakika bilgilerine göre 4 kişinin öldüğü 2'sinin ağır olmak üzere 4 kişinin de yaralandığı öğrenildi.

olay yerine çok sayıda 112 Acil sağlık ekibi ve polis sevk edildi.

 75. Yıl mahallesinde park yüzünden çıkan silahlı kavgada ilk belerlemeye göre,  Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Hastanesi acil servisine getirilen yaralılardan Hüseyin Yıldız, Faik Korkmaz Tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamlarını kaybettiği, Ayvaz Yakup Demir ise tedavi altına alındı.

Yaralalılardan Metin Korkmaz, Özel Akademi Hastanesinde, Cengiz Demir, Özel Kemal Bayındır Hastanesinde, Leyla Korkmaz Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Mehmet Korkmaz, Özel Defalife hastanesinde, Adem Yıldız ise 25 Aralık Devlet devlet hastanesinde tedavi altına alındıkları ve yaralıların durumlarının ciddiyetini korudukları öğrenildi. Olayın duyulmasından sonra yakınların ın hastane aciline koştuğu ve emniyet güçlerinin büyük önlem aldığı gelen haberler arasında

AYRINTILAR GELİYOR.

9.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz