Gaziantep'te Sahte İçki Operasyonu...

Gaziantep'te Sahte İçki Operasyonu...

Gaziantep'te Sahte İçki Operasyonu...

Gaziantep'te polis tarafından aranan bir iş yeri ile apartmanın boşluğunda gümrük kaçağı 298 şişe içki ile 115 litre sahte alkol ele geçirildi, 2 kişi gözaltına alındı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nden konuyla ilgili olarak yapılan açıklama şöyle:

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz görevlilerince devletimizin uğrayacağı vergi kaybı ve haksız rekabetin önüne geçmek, toplum sağlığının korunması amacıyla sahte alkol satışının önlenmesine yönelik yürütülen çalışmalarda;

İlimiz Şahinbey İlçesinde bir iş yeri ile bir apartmanın merdiven boşluğunda yüklü miktarda sahte alkol olduğu yönünde bilgiler alınması üzerine bahse konu işyeri ile apartmana operasyon yapıldı. İşyerine yapılan operasyonda, muhtelif markalarda toplam 58 şişe alkol, apartmana yapılan operasyonda ise muhtelif markalarda toplam 240 şişe ve bidonlar içerisinde 115 litre alkol ele geçirildi.Yapılan operasyonlarda olayla ilgisi bulunan 2 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Şüpheli şahıslar 5607 SKM suçundan haklarında yapılan yasal işlemlere müteakip adli makamlara sevk edildi.Kamuoyuna saygı ile duyurulur.?

9.08.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz