Gaziantep'te Polise Bir Saldırı Daha (YENİ)

Gaziantep'te Polise Bir Saldırı Daha (YENİ)

Gaziantep'te Polise Bir Saldırı Daha (YENİ)

Gaziantep gergin günler ve dakikalar yaşamaya devam ediyor.Gaziantep'te devriye görevini yapan polis aracına, içisinde üç kişinin bulunduğu otomobilden ateş açıldı. Polisin karşılık vermesi üzerine çıkan çatışmanın ardından kaçanlardan 1'i yakalanırken, kaçan 2 kişinin ise yakalanması için  geniş çaplı operasyon başlatıldı. 

2.OLAY

Bugün Emniyet Müdürlüğü'ne teröris saldırının gerçekleştiği Gaziantep'te ikinci bir saldırı olayı da saat 19.30'da devriye görevini sürdüren polis aracına gerçekleştirildi. Kavaklık Mahallesi'nde meydana gelen olayda devriye gezen polis aracına  bir otomobilden silahlı saldırı düzenlendi. Açılan ilk ateşe polislerde anında karşılık verdi. Kısa süre yaşanan çatışmanın ardından saldırganların bulunduğı otomobil ara sokaklara kaçarak izini kaybettirdi.

SON DAKİKA ARAÇ YAKALANDI

Gelişmeleri takip eden güvenlik güçleri kaçan 03 UE 626 plakalı tofaş marka aracı Kavaklık Mahallesi'nde buldu. Polis olası bir patlamaya karşı açılmayan bağajı fünyeyle kontrollü olarak patlattı. Polisin olay yerindeki incelemesi ve bölgede arajtırması devam ettiği öğrenildi.

10.01.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz