Gaziantep'te 'PES ' dedirten skandal!

Gaziantep'te 'PES ' dedirten skandal!

Gaziantep'te 'PES ' dedirten skandal!

Gaziantep'te eğitim adına skandal bir durum yaşandığı ortaya çıktı. Şahinbey Belediyesi Adil Teymur Imam Hatip Ortaokulu'nda Okul müdürü, AKP’ye yakın sendika Eğitim-Bir-Sen Şahinbey Temsilcisi olan Mehmet Kartal, Facebook sayfasından bir paylaşımda bulunarak, 28 yetim çocuğa sahip çıktıklarını belirtti.

Sözcü'de yer alan habere göre; Mehmet Kartal, yetim çocukların resimlerinin de olduğu bilgileri ve belgeleri çerçeveleterek herkesin göreceği şekilde sınıfların girişine astı. Bunun adına da “Yetim Özet Bilgi Formu” diyen Mehmet Kartal, yetim çocukların resimlerini ifşa etmesiyle büyük tepki topluyor.

CHP TEPKİ GÖSTERDİ

CHP Şahinbey Belediye Meclis Üyesi Uğur Kalkan da müdür Mehmet Kartal'a tepki göstererek, “Bu şahsın o koltukta bir dakika bile oturmaması lazım. Daha önce bu şahıs yüzünden Gaziantep’te müdürlük mülakatları iptal edildi. Bir komisyonda sınava girdi, diğer komisyonda üye olarak sınava giren adaylara puan verdi. Sınavın da en yüksek puanını kendisi aldı. Bu olayla ilgili başta Gaziantep Valisi olmak üzere yetkilileri göreve davet ediyorum. Bu ayıba son verilmesini istiyorum” ifadelerini kullandı.

1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
 

 

23.11.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (2)

Yorum Yaz
Zamanında fetöcülere verilen paraların nereye gidildiğini bilmeyen halkımız yardım kuruluşunun ispatını görüyor.Çocuklarada yardım etmeyi öğretiyor.Ve aralarında yetim ve öksüzlerin olduğunu hissettirip çekirdek aileye olan bağı artırıyor.Ama her zamanki gibi chpliler tepki göstermiş.Şimdiye kadar kaç yetimi doyurmuşlarda tepki gösteriyorlar.Tepkiyi chpliler değil hayırseverler göstersin.
mehmet27 Kas 2017 23:42:03
Böyle okul idaresi mi olur. O öğrencilerin psikolojisi bozulmayacak mı bu sekilde. Ogrencileri küçük düşürmekten başka ne işe yarayacak bu uyguluma. Bu şahsın derhal gorevden alınması gerekir.
Kerem25 Kas 2017 07:38:25