Gaziantep'te Okullar Bugün Tatil mi. Gözler Valilik Açıklamasında

Gaziantep'te Okullar Bugün Tatil mi. Gözler Valilik Açıklamasında

Gaziantep'te Okullar Bugün Tatil mi. Gözler Valilik Açıklamasında

Gaziantep'te yoığun kar yağışı an itibari ile devam ediyor.Peki, Gaziantep'te bugün okullar tatil mi?

Meteoroloji'den yapılan son uyarılarda yoğun kar yağışının beklendiği Gaziantep'te  örğenci ve velilerin  gözü valilikten yapılacak olan açıklamada. 

www.gaziantephaberler.com sitesinin son dakika haberine göre, valilik, kar yağışı ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor.

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün taşımalı eğitim gören öğrencilerle ilgili olarak aldığı " kar tatili" dışında şu ana kadar kent merkezi ile ilgili bir karar almadığı görüldü.

BUZLANMAYA DİKKAT

Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre; bugün yoğun kar ve fırtına altındaki Gaziantep'te yarın yalnızca buzlanma görülüyor. Hava güneşli ancak, sıcaklık eksi 1 derecede olacak ve bu sıcaklık hafta sonuna kadar devam edecek.

İstanbul kaynaklı hava ulaşımı ise belirsizliğini sürdürüyor. Özel hava yollarından şu ana kadar bugün ki Gaziantep uçuşları için her hangi bir iptal olayı teyit edilemedi.

 

TAŞIMALI EĞİTİME B,İR GÜN DAHA TATİL

Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü şu açıklamayı yaptı:

Hava muhalefeti nedeni ile oluşabilecek risklere karşı ,ilimizde taşımalı eğitim yapan tüm okullarımızda ve özel eğitim okullarımızda ( engelli öğrencilerimizin eğitim gördüğü okullar) 15/12/2016 tarihinde eğitim öğretime bir gün ara verilmiştir.

GELİŞMELERİ AKTARMAYA DEVAM EDECEĞİZ

 

14.12.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz