Gaziantep'te Neler Oluyor Böyle: 2 si Kadın 4 Kişilik Gasp Çetesi Yakalandı

Gaziantep'te Neler Oluyor Böyle: 2 si Kadın 4 Kişilik Gasp Çetesi Yakalandı

Yakalananlardan 3'ü tutuklanarak cezaevine konuldu

Gaziantep'te 2'si kadın 4 kişi, bir şahsı bıçakla yaralayarak eşyalarını gasp ettiği ortaya çıktı. Yakanan 4 kişiden 3'ü tutuklanarak cezaevine konuldu.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nden konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı:

"İlimiz Şehitkâmil İlçesi Aydıntepe Mahallesi Münifpaşa Caddesinde  bir ikamette müşteki bir şahsın 05 Kasım 2018 günü saat:18.00 ile 06 Kasım 2018 günü 21.00 saatleri arasında iki erkek ve iki bayan şüpheli şahıs tarafından zorla alıkonulması, bıçakla ve şişle darp edilerek yaralanması ve olayın devamında aracının, cep telefonun, parasının ve cüzdanının gasp edildiğini beyan ederek müracaatçı olması olayı ile ilgili;

Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği ekiplerimizce yapılan araştırmalar ve operasyonel çalışmalar sonucu Y.D. ve V.K. isimli 2 erkek şüpheli şahıs ile N.İ. ve P.K. isimli 2 bayan şüpheli şahıslar olayda kullandıkları suç aletleri ile birlikte yakalanarak gözaltına alındı.

" Nitelikli Yağma,  Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma ve Kasten Yaralama"  suçlarından haklarında yapılan yasal işlemler sonucu adli  makamlara sevk edilen şüpheli şahıslardan Y.D., V.K ve P.K tutuklanmalarına müteakip cezaevine teslim edildi.  Diğer şüpheli N.İ ise adli kontrol şartı ile serbest kaldı."

9.11.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz