Gaziantep'te Kız Kardeşinin Sevgilisine Kurşun yağmuru: 1 Ölü 1 Yaralı Var

Gaziantep'te Kız Kardeşinin Sevgilisine Kurşun yağmuru: 1 Ölü 1 Yaralı Var

Gaziantep'te Kız Kardeşinin Sevgilisine Kurşun yağmuru: 1 Ölü 1 Yaralı Var

Gaziantep'te sevdiği kızı kaçıran şahıs , kızın ağabeyi tarafından kurşun yağmuruna tutularak öldürüldü.Genç kız ise yaralandı.
,
24 yaşındaki Ali Pire daha önce tanıştığı arkadaşı Gaziantep doğumlu 19 yaşındaki S.K'ile anlaşarak ikinci kez kaçtı. Gençlerin arkadaşlığını öğrenen Selda'nın ailesi bu ilişkiykarşı çıktı.  Genç çift kendi aralarında konuşup anlaşarak kaçmaya karar verdiler. Ali Pire babasının otomobilini  alarak sevgilisi S. K.ile cuma günü birlikte kaçarak bir rezidans kiralayıp kalmaya başladı
.
Kızkardeşinin sevgilisi ile kaçtığını öğrenen ağabey Nuri K. (27) gençlerin Şahinbey ilçesi Güneykent Mahallesibir Rezidans'ında kaldıklarını öğrendi. 
 
Ağabey Nuri K., kızkardeşini kaçıran Ali Pire'yi arayarak olayın kendi namusları olduğunu, anlaşmak istediklerini ve kızı vereceklerini telefonda söyledi. Nuri K. konuşarak olayı çözüme kavuşturalım diyerek  sevgililerin aşağıya inmelerini istedi. Rezidans önünde Ali Pİre ile Nuri K. bir süre tartıştılar. Nuri K. üzerinde taşıdığı ruhsatsız  tabancayı çıkararak Ali Pire'ye ateş ederek  şarjördeki tüm mermileri boşalttı.  9 mermiye hedef olan Ali Pire olay yerinde hayatını kaybetti. Mermilerden biri ise sekerek Selda K.'ün sol bacağına isabet etti. 
 
Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma Hastanesine kaldırılan Ali Pire'nin hayatını kaybettiği anlaşılırken ve sevgilisi Selda K. ise bacağından ameliyata alındı.
 
Karataş Polis Merkezi ekipleri tarafından gözaltına alınan ve emniyetteki ifadesinde namus için olayı gerçekleştirdiğini söyleyen cinayet zanlısı Nuri K.'ün emniyetteki işlemleri devam ediyor. 
 
5.11.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz