Gaziantep'te Karı-Koca  kovalamaca sonunda yakalandı

Gaziantep'te Karı-Koca kovalamaca sonunda yakalandı

Polisler tarafından gözaltına alındılar

Gaziantep polisinin aiki ayrı yerde düzenlediği uyuşturucu operasyonun birinde polisten kaçan karı-koca kovalamaca sonucu yakalandı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nden konuyla ilgili olarak yapılan açıklama şöyle:

"Şehitkâmil İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerimizce Şehitkâmil bölgesinde uyuşturucu satışı yapan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda, S.K isimli şüpheli şahsın uyuşturucu madde ticareti yaptığı yönünde bilgiler alınması üzerine, şahsın Boyno mahallesinde bulunan ikametine yapılan operasyonda;

1 adet tabanca, 161 adet dolu fişek, 9 adet çalıntı cep telefonu, 2 adet 6136 Sayılı yasa kapsamında bıçak, 1 adet av tüfeği, uyuşturucu satışından elde edildiği değerlendirilen bin 320 TL ve 200 dolar para ele geçirildi. S.K. isimli şüpheli şahıs ise Zeytinli mahallesi ara sokaklarında kovalamaca sonucu yakalanarak gözaltına alındı. Ayrıca kovalamaca sırasında şahsın eşi olan E.K. isimli şüpheli şahıstan da 2 ayrı şeffaf poşet içinde 95,6 gram metamfetamin maddesi ele geçirildi.Haklarında yapılan yasal işlemler sonrası adli makamlara sevk edilen şüphelilerden S.K. tutuklandı. Diğer şüpheli E.K ise serbest kaldı.

BİR OPERASYONDA ŞAHİNBEY'DE

Şahinbey İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği Narkotim ekiplerimizce yapılan çalışmalarda, Akdere İlköğretim Okulu civarında H.R. isimli şüpheli şahıstan bir adet kâğıda sarılı vaziyette eroin maddesi, İ.K. isimli şüpheli şahsın üzerinde yapılan aramada ise,  2 adet kâğıda sarılı vaziyette eroin maddesi, bir adet alüminyum folyoya sarılı vaziyette metamfetamin maddesi, uyuşturucu madde satışından elde dildiği değerlendirilen 140 TL para, bir adet kurusıkı tabanca ve 8 adet dolu fişek ele geçirildi.Olayla ilgili gözaltına alınan H.R. ve İ.K.  isimli şüpheli şahıslar yasal işlemleri sonrası adli makamlara sevk edildi. Şüphelilerden İ.K.  tutuklandı, diğer şüpheli ise serbest kaldı.

21.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz