Gaziantep'te Kadın Öğretmen 6. Kattan Atlayarak İntihar Etti

Gaziantep'te Kadın Öğretmen 6. Kattan Atlayarak İntihar Etti

Gaziantep'te Kadın Öğretmen 6. Kattan Atlayarak İntihar Etti

Gaziantep'te doktor nişanlısından ayrıldığı için bunalıma girdiği öne sürülen  25 yaşındaki 3 aylık Türkçe öğretmeni Saadet H. 6 katlı bir binanın tepesinden atlayarak yaşamına son verdi. Yaşamını yitiren öğretmen son bıraktığı  mesajda ise "  Mobbing" e uğradığını yazarak sosyal medyada paylaştı.

Gaziantep'in Şehitkamil ilçesi Beykent'de bulunan Beylerbeyi imamhatip ortaokulu Türkçe öğretmeni Saadet H. iddiaya göre Van'da görev yapan bir doktor ile evlilik hazırlığı yaptığı sırada nedeni belli olmayan bir sebepten dolayı ayrıldılar.

Genç öğretmen Beylerbeyi'nde oturduğu evinden çıkarak  23 Nisan mahllesi 17 nolu cadde Parlar sitesi binanın 6. katından ölüme atladı.çıktı.Çevredeki vatandaşların tüm ikna çabalarına rağmen kendini boşluğa atarak beton zemine çakılarak feci şekilde can verdi.

Çıklık seslerini duyan vatandaşların polis ve Acil 112 Sağlık ekiplerine haber vermelerinin ardından olay yerine gelindiğinde 25 yaşındaki Sadet H.'nın cansız bedeninin beton zemine düşmüş halde buldular. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından cenazenin otopsi yapılmak üzere Adli Tıp Kurumuna kaldırıldığı ve yapılan otopsinin ardından cenazenin memleketi Afyon'da toprağa verileceği öğrenildi.

Türkçe öğretmeni Sadet H.'nin bıraktığı not yürekleri dağladı.

 

11.11.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz