Gaziantep'te Gasp Dehşeti. Bir Kadını Bıçaklayıp, diğer kadının parmağını kırdılar

Gaziantep'te Gasp Dehşeti. Bir Kadını Bıçaklayıp, diğer kadının parmağını kırdılar

Gaziantep'te Gasp Dehşeti. Bir Kadını Bıçaklayıp, diğer kadının parmağını kırdılar

Gaziantep'in Bahçelievler ve 60. Yıl Mahallesi'nde yolda giden bir kadını gögsünden bıçaklayan diğer kadının ise parmağını kırarak çantasını alan motosikletli iki gaspçı polisler tarafından yakalandı. Adliyeye sevk edilen 2 gaspçı tutuklanarak cezaevine konuldu.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nce konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı:

 

"Asayiş Şube Müdürlüğü, Gasp Büro Amirliği görevlilerimiz tarafından ilimiz genelinde meydana gelen “Gasp” olaylarının aydınlatılmasına yönelik yapılan kapsamlı çalışmalar neticesinde;

 03 Aralık 2018 günü ilimiz Bahçelievler Mahallesinde yolda yürümekte olan mağdur Ö.F. isimli şahıs göğsünden bıçakla hayati tehlike arz edecek şekilde yaralanıp darp edilerek cebinde bulunan cep telefonu, motosikletli iki erkek şahıs tarafından gasp edildi. Yine aynı gün 60. Yıl Mahallesinde aracına binmek üzere olan müşteki F.S. isimli bayanın elinde bulunan kol çantasını kimliği meçhul motosikletli iki şahıs almak istediği sırada sürükleyerek sağ el parmağının kırılması ve dizlerinden yaralanması sonucu kol çantası gasp edildi.

 Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliğince her iki olayın şüphelilerinin tespitine yönelik yapılan çok yönlü araştırma ve çalışmalar neticesinde her iki olayın A.T ve S.Ş. isimli şahısların gerçekleştirdikleri tespit edildi. Gasp Büro Amirliğince yapılan operasyon neticesinde 06 Aralık 2018 tarihinde yakalanan şahıslar, sevk edildikleri adli mercilerce tutuklanarak ceza evine teslim edildi.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

12.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Malesef 2 yıl sonra yeniden halkın arasına karışacaklar.
FREEDUN18 Ara 2018 15:56:54