Gaziantep'te  FETÖ soruşturmasını yürüten Savcı FETÖ'den gözaltına alındı

Gaziantep'te FETÖ soruşturmasını yürüten Savcı FETÖ'den gözaltına alındı

Gaziantep'te FETÖ soruşturmasını yürüten Savcı FETÖ'den gözaltına alındı

Gaziantep’te ‘FETÖ’ operasyonu kapsamında başta avukatlar olmak üzere birçok kamu görevlisi hakkında ‘FETÖ’ soruşturması yürüten cumhuriyet savcısı İdris T. ‘FETÖ’ operasyonu kapsamında gözaltına alındı.

Cumhuriyet Savcısı İdris T. geçtiğimiz günlerde Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığı’nca yürütülen soruşturma çerçevesinde, İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından gözaltına alındı. Evinde ve adliyedeki odasında arama yapılan şüphelinin, daha önce FETÖ üyesi polislerin soruşturmalarında da görev aldığı öğrenildi.


 

 

Kaynak: detailhaber
7.12.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Mesajdaki içeriğe bakar mısınız...resmen ilgili savcı yargısız infaz yapılmak suretiyle fetö mensubu ilan edilmiş... milletin çoluğuna çocuğuna yazık değil mi,kimse yargılanmadan suçlu ilan edilemez. Kendinize gelin haber yaparken önce Allah'ın varlığını düşünün sonra da gözünüzün önüne kendi çoluğunuzu çocuğunuzu getirin. Ey bu haberi yapan basın mensubu! Birgül suçsuz olduğunuz halde siz de yargılanmadan infaz edilirsiniz. Vicdan muhasebesini unutmayın
...16 Ara 2016 11:55:33