Gaziantep'te  düğün aracı tramvay oldu

Gaziantep'te düğün aracı tramvay oldu

çiftin nikahı, raylar üzerinde Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından kıyıldı.

Gaziantep'te vatman olarak çalışan İsa Gümüş ile Betül Arı çifti, nikahlarının kıyılmasının ardından, süslenen tramvayla şehir turu attı.


Gazi Ulaş İstasyonunda Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nde görevli aynı işi yapan çiftin nikahı, raylar üzerinde Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından kıyıldı.
Nikahın ardından, balon ve kurdelelerle düğün arabası gibi süslenen tramvayın vatman koltuğuna geçen İsa ve Betül Gümüş çifti, Fatma Şahin ve törene katılanlarla beraber şehir turu attı.  Balon ve kurdelelerle süslenmiş tramvayı gören vatandaşlar, her durakta alkışlayarak, karşılaştıkları bu durumu cep telefonu kameralarının videoları ile çekerek ölümsüzleştirdi.
Nikahın ardından konuşan ve "Bu yolun çiftimizi mutluluğa götürmesini diliyoruz" diyen Fatma Şahin, çifte ömür boyu mutluluklar diledi.
İsa Gümüş, kendisi gibi vatman olan Betül ile evlendiği için mutlu olduğunu belirterek, "Beraber çalışıyoruz ve tramvayda tanıştık. Böyle bir karar aldık çok mutluyuz" dedi.

13.11.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Antebin hayatı kaymış Fatma hanım şov peşinde. Sonra da Antepliler "aman yandık bittik" diye sızlanıyor. Şikayet etmeyin, zaman şov zamanı.
Bahattin Gülyuva13 Kas 2017 10:59:32