Gaziantep'te Dehşet Saatleri: 4'ü kadın 5 yaralı var

Gaziantep'te Dehşet Saatleri: 4'ü kadın 5 yaralı var

Gaziantep'te Dehşet Saatleri: 4'ü kadın 5 yaralı var

Gaziantep’te aralarında husumet bulunan 2 kişinin tüfek ve tabancayla karşılıklı ateş açması sonucu, olayla ilişkisi olmayan ve bayram alışverişi yapan 4'ü kadın 5 kişi yaralandı.

Gaziantep merkez Şehitkamil İlçesi, Şoför Ali Caddesi'nde meydana gelen olayda ,motosikletli 2 şahıs alışveriş yoğunluğunun yoğun olduğu bölgeye gelerek kalabalığın arasına rastgele av tüfeği ve tabanca ile ateş etti. Olayda  Zekeriya Melikşah, Tülay Gülderen, Dilek Demir, Dilan Demir ve Yağmur Çobanoğlu isimli 5 kişi yaralandı.

KAYIPLARA KARIŞTILAR

Olay sonrası kalabalığa ateş eden şahıslar geldikleri motosikletle ara sokaklardan kayıplara karışırken, yaralılar için olay yerine 112 ekipleri çağrıldı. Polis ekiplerinin çevrede güvenlik önlemi almasının ardından 112 ekiplerince alınan yaralılar çevredeki hastanelere sevk edildi.

Diğer yandan 5 kişiyi yaralayarak kayıplara karışan şahısların yakalanması için çalışma başlatılırken, yaralılardan başından vurulan 25 yaşındaki Tülay Gülderen’in hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi. 

GAZİANTEP VALİLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA

Gaziantep Valiliği, 5 kişinin yaralanması ile sonuçlanan olayla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

20.06.2017 tarihinde Saat 23.00 sıralarında Şehitkamil İlçemiz Karşıyaka Mahallesi Şoför Ali Caddesinde geçmişe dayalı husumet sebebiyle Şüpheliler C.K ve H.E arasında karşılıklı olarak av tüfeği ve tabanca ile ateş açılması neticesinde meydana gelen olayda, olayla ilgisi bulunmadığı değerlendirilen (4)'ü bayan (1)'i erkek olmak üzere (5) vatandaşımız yaralanmıştır.

 

Sağlık kurumlarına sevk edilen yaralı vatandaşlarımızın tedavileri devam etmektedir.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 21.06.2017 – Saat 01.30"

21.06.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz