Gaziantep'te de Adalet Yürüyüşü Başlatıldı

Gaziantep'te de Adalet Yürüyüşü Başlatıldı

Gaziantep'te de Adalet Yürüyüşü Başlatıldı

Gaziantep'te sivil toplum kuruluşu üyeleri ve CHP'liler, Kemal Kılıçdaroğlu'nun  başlattığı 'adalet' yürüyüşüne destek vermek amacıyla yürüyüş düzenledi.

Maanoğlu Parkı'nda akşam saatlerinde ellerinde 'adalet' yazılı pankart ve dövizlerle bir araya gelen CHP öncülüğündeki sivil toplum kuruluşu üyeleri, sloganlar atarak yürüyüşe geçti. Fevzi Çakmak Bulvarı üzerinden yoğun güvenlik önlemleri arasında yürüyen bin 500 kişilik korteje, çevredeki bazı binalardan alkış, araçlardan ise klaksonla destek verildi.

SLOGANLAR ATILDI

'Mustafa Kemal'in askerleriyiz', 'Yaşasın adalet', 'Damatlar dışarıda, adalet içerde', 'Direne, direne kazanacağız' şeklinde sloganlar atıp İzmir Marşı'nı söyleyerek yürüyenler, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na destek verdi. Gaziantep Adalet Sarayı'nın yakınlarındaki boş araziye kadar yürüyenler adına CHP Gaziantep İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz Çelik tarafından basın açıklaması yapıldı.

22.06.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (4)

Yorum Yaz
adıyaman samsat ilçesi 60 yıldır ağa çocukları tarafından istismar edilmektedir,samsat ilçesinde hiç bir market yoktur, taksi durağı yoktur. belediye otobüsü yoktur. hiç bir mağaza yoktur. çay bahçesi yoktur. hiç bir imalathane yoktur. akşam saat.17:00 den sonra doktor yoktur, bankalar yoktur, banka ATM leri yoktur. ambulans aracı yoktur. morgu yoktur. afedersiniz umumi bir tuvaleti bile yoktur. DÖRT aydır samsat halkı çadırlarda kalıyor,belediye başkanı barajın kıyısını devletin araç ve gereklerini kullanarak kendi adına çocukları adına badem ağaçları dikmekle meşguldur.bu talana kimse dur demiyor,hazine arazileri zalim ağalar tarafından talan ediliyor,Kaymakam da hiç bur müdahale de bulunmayarak bu suça ortaktır.Ey zalimler gözlerini ancak toprağın dolduracağı paraya tapan ırk sizi ortaklarınızı Allah a havale ediyoruz.
Emekçi ırğat9 Tem 2017 15:01:58
Bu gün Kıliçdaroglunun Bolu yürüyüşünde Cai bella çalındı nasıl ironik bir durum Vahşi Amerikan kapitalizmine köle olmuş bir lider için bu marşın çalınması Che nin kemikleri sızlar.....
Antepli23 Haz 2017 20:53:30
Keşke istanbula kadar yürüseydiniz....
Doğrucu23 Haz 2017 16:51:36
Maanoğlu Parkı nereymiş?
#Adalet22 Haz 2017 22:58:50