Gaziantep'te boşanmak isteyen eşini öldürdü, daha sonra da intihar etti

Gaziantep'te boşanmak isteyen eşini öldürdü, daha sonra da intihar etti

Gaziantep'te boşanmak isteyen eşini öldürdü, daha sonra da intihar etti

Gaziantep'te boşanma nedeniyle tartıştığı eşini öldüren şahıs daha sonra aynı silahı kafasına ateşleyerek intihar etti.

55 yaşındaki Tayfun Beyoğlu, boşanma meselesi yüzünden tartıştığı 30 yıllık eşi, 50 yaşındaki Semye Beyoğlu tabancayla öldürdükten sonra kafasına sıkarak intihar etti.
Gaziantep'in Öğretmenlerevi Mahallesi'nde 4 katlı bir binanın 2'inci katında meydana gelen olayda, iddiaya göre, kocasıyla geçimsizlik yaşayan 50 yaşındaki Semye Beyoğlu, çocuğunun evine gitti.

 55 yaşındaki Tayfun Beyoğlu kızının evine giderek eşinin eve dönmesi için konuşmak istedi.  Karısıyla tekrar barışan koca Beyoğlu böyle olayların tekrar yaşanmaması için kurbanlık keserek barıştılar. 

TEKRAR TARTIŞTILAR

2 çocuk sahibi çift evlerine döndükten 2 gün sonra karısının boşanmak istediğini söylemesiyle tartışmaya başladılar.  Karısının boşanma isteğini kabul etmeyen Tayfun Beyoğlu tabancasıyla ilk önce eşinin daha sonra da kendisinin kafasına sıkarak intihar etti.   Silah seslerini duyan çevredekilerin ihbarıyla bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen sağlık görevlileri, Çiftin yaşamını yitirdiğini belirledi. 
Olay yerindeki incelemenin ardından ardından cenaze aracına konulan cenazeler otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

30.01.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz