Gaziantep'te Bir Kadının Yönettiği Uyuşturucu İmalathanesine BASKIN

Gaziantep'te Bir Kadının Yönettiği Uyuşturucu İmalathanesine BASKIN

Gaziantep'te Bir Kadının Yönettiği Uyuşturucu İmalathanesine BASKIN

Gaziantep'te liderliğini bir kadının yaptığı uyuşturucu imalathanesine operasyon düzenlendi.Operasyonda, tek seferde en büyük miktar olan 5 bin 500 gram uyuşturucu yapımında kullanılan Metamfetamin maddesi ele geçirildi.Olayla ilgili dört kişi tutuklanarak cezaevine konuldu.

Gaziantep Valiliği'nden konuya ilişkin yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Gaziantep Emniyet Müdürlüğünce şimdiye kadar ilimizde yapılan operasyonlarda tek seferde en fazla miktar olan 5 bin 500 gr Metamfetamin (Ateş-Buz) Uyuşturucu maddesi ele geçirilmiştir.

 

09 Ağustos 2016 Salı günü İlimiz Sanayi Mahallesi Ayakkabıcılar sitesi içerisinde ayakkabı imalatı yapılan 3 katlı bir işyerinin en üst katında uyuşturucu madde imal edildiği bilgisi alınmıştır.

 

İşyerine yapılan operasyon ve işyerinde yapılan detaylı aramalarda; (2) adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait 40 adet fişek, 5 bin 500 gr Metamfetamin (Ateş-Buz) Uyuşturucu maddesi ile uyuşturucu madde imalatında kullanılan kimyasal madde ve malzemeler ele geçirilmiştir.

 

Yapılan operasyonda gözaltına alınan (M.K),  (A.C.E), (S.E) ve  (H.A) isimli 3'ü erkek biri bayan olmak üzere toplam (4) şüpheli şahıs, tahkikat evrakları ile birlikte çıkarıldıkları Adli Makamlarca tutuklanmışlardır.

 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 15/08/2016 - "

TIKLA İZLE

https://drive.google.com/open?id=0B8L2jWxMBpPvNGhneEIxXzVzTGc

15.08.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz