Gaziantep'te Bir IŞİD'li Yakalandı. Vali ile Emniyet Müdürü Cemevinde

Gaziantep'te Bir IŞİD'li Yakalandı. Vali ile Emniyet Müdürü Cemevinde

Gaziantep'te Bir IŞİD'li Yakalandı. Vali ile Emniyet Müdürü Cemevinde

Gaziantep'te, polisin düzenlediği operasyonla yakalanan IŞİD üyesi bir kişinin üzerinde içerisinde Alevi Kültür Dernekleri'nin de yer aldığı cemevinin farklı açılardan çekilmiş fotoğrafları bulundu. Düzenlediği operasyonda kimliği açıklanmayan terör örgütü IŞİD üyesi bir kişiyi gözaltına aldı.Vali ile emniyet müdürü cemevine gitti

VALİ VE EMNİYET MÜDÜRÜ ZİYARET ETTİ

Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya öğleden sonra Emniyet Müdürü Erhan Gülveren ile birlikte cemevi içerisinde bulunan Alevi Kültür Dernekleri Başkanı Yılmaz Demirdelen ve dernek üyelerini ziyaret etti. Ziyaret sırasında cemevi çevresinde alınması gereken önlemlerin konuşulduğu öğrenildi.

."CİDDİ BİR TEHDİTLE KARŞI KARŞIYAYIZ"

Alevi Kültür Denekleri Başkanı Yılmaz Demirdelen, ciddi bir tehditle karşı karşıya olduklarını anladıklarını söyledi. Gece polislerin kendilerini aradığını ve ardından önlemlerin alındığını belirten Demirdelen şunları söyledi:

"Dün akşam saat 21.00 sularında emniyetten bizi aradılar ve konuyu aktardılar. Biz de Emniyet Müdürlüğü'ne gidince, orada tehdidin ciddi boyutta olduğunu anladık. Sonrasında polislerimiz cemevimizin çevresinde yoğun güvenlik önlemi alarak yolu trafiğe kapattı. Bugün de sayın vali ve emniyet müdürümüz bize destek olduklarını göstermek için ziyaretimize geldi. Bizim alacağımız önlemleri ve emniyetin alacağı önlemleri konuştuk. Bu tehdit bertaraf edilinceye kadar polisin güvenlik önlemi burada devam edecek."

haber49

17.09.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
"Gaziantep'te 1 IŞİD'li yakalandı" sanırsınız ki hepi topu bir taneydi o da yakalandı dertler bitti!...
yerSen18 Eyl 2016 20:54:17