Gaziantep'te akıl almaz olay. Bebeğini bahane etti, karantinadan kaçtı

Gaziantep'te akıl almaz olay. Bebeğini bahane etti, karantinadan kaçtı

KADINI SUBAY OLAN KOCASI KAÇIRDI

 5 gün önce ABD’den gelen kafile ile birlikte Gaziantep’te karantinaya alınan bir kadın, kocası tarafından karantinadan kaçırıldı. Karantinadan kaçan kadın Mardin’de yakalanarak yeniden karantinaya alındı. Karantinadan kaçan kadının eşinin subay olduğu öğrenilirken, doğum yapmak için yaklaşık 2 ay önce ABD’ye gittiği bilgisi alındı

İddiaya göre yaklaşık 2 ay önce Amerika Birleşik Devletleri’ne (ABD) doğum yapmak için giden F. T. İsimli kadın, 5 gün önce Türkiye’ye geldi. ABD’den gelen kafile ile birlikte Gaziantep Üniversitesi Kampüsü içindeki Ümmügülsüm Kız Öğrenci Yurdu’nda karantinaya alındı. Karantinada yaklaşık 4 gün kalan kadın, görevlileri çağırarak beraberindeki bebeğinin ateşinin yükseldiğini söyledi. Görevliler bunun üzerine 112’yi arayarak ambulans çağırdı. Ambulans ile Avukat Cengiz Gökçek Doğum Hastanesi’ne sevk edilen Fulya T. Burada görevlileri bir şekilde atlatarak kendisini dışarıda bekleyen eşinin arabasına binerek kaçtı.

Subay olduğu öğrenilen eşi tarafından karantinadan kaçırılan F. T.’nin peşine düşen polis ekipleri çiftin bebekleri ile birlikte Mardin’e gittiğini tespit etti. F. T., eşi ve bebekleri Mardin’de yeniden yakalanarak karantina altına alındı.

29.04.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz