Gaziantep'te Ahlaksızlığın Daniskası. Bakın Ne yaptılar

Gaziantep'te Ahlaksızlığın Daniskası. Bakın Ne yaptılar

Gaziantep'te Ahlaksızlığın Daniskası. Bakın Ne yaptılar

Gaziantep'te polikliniklere giden hastaların cep telefonlarını çalan iki kişi yakalanarak gözltına alındı. İki zanlının toplam 11 adet cep telefonu çaldıkları ortaya çıktı.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı

 

02 Temmuz 2018 ile 31 Ekim 2018 tarihleri arasında İlimizde bulunan bir hastanenin Polikliniklerinde meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili, Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği görevlilerimizce yapılan çalışmalar sonucu; S.A ve V.T isimli şüpheli şahıslar yapılan operasyon sonucunda yakalanarak gözaltına alındı

Olaylar ile ilgili yapılan araştırmalarda S.A isimli şüpheli şahsın hastane polikliniklerinde tedavi gören hastalara ait 6 adet cep telefonu hırsızlığı gerçekleştirdiği, V.T isimli şahsın ise 5 adet cep telefonu hırsızlığı gerçekleştirdiği tespit edildi.

Haklarında yapılan yasal işlemler sonrası adli makamlara sevk edilen şüpheli şahıslar tutuklanmalarına müteakip cezaevine teslim edildiler.

Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü olarak, halkımızın daha güvenli, huzurlu, rahat içerisinde yaşamalarına temin etmeye ve işlenen suçların aydınlatılmasına yönelik özverili ve aralıksız olarak yürüttüğümüz çalışmalarımız devam etmektedir.


Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

9.11.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz