Gaziantep'te 2 çocuğa Taciz zanlısı mahalleli tarafından evire-çevire Dövüldü

Gaziantep'te 2 çocuğa Taciz zanlısı mahalleli tarafından evire-çevire Dövüldü

Gaziantep'teki olayda, Esnaf ve mahalle sakinleri, kaçmaya başlayan şüpheliyi yakalayıp tekme tokat dövdü.

Çocuklara yönelik cinsel taciz, ülke gündeminde neredeyse birinci haber olurken, bir taciz haberi de Gaziantep'ten geldi.Gaziantep'te, 2 çocuğa tacizde bulunduğu iddiasıyla mahalleli tarafından dövülen ismi öğrenilemeyen bir kişi, hastanedeki tedavisinin ardından gözaltına alındı.

Gaziantep'in Konak Mahallesi'nde bugün öğleden sonra  meydana gelen taciz iddiasını gerçekleştirdiği ileri sürülen ve  İsmi öğrenilemeyen 60 yaşlarındaki bir kişi,  iddiaya göre, 10 ve 12 yaşındaki 2 erkek çocuğu bir apartmanın garajına eşya taşınacağını söyleyerek yardıma çağırdı. Şüpheli, 2'şer lira vererek garaja götürdüğü çocuklara cinsel tacizde bulundu.

 

ÇOCUKLAR DURUMU ESNAFA ANLATTI

Tacizin ardından apartmandan ayrılan şüphelinin peşinden çıkan çocuklar, mahalledeki esnafa durumu anlattı. Bunun üzerine esnaf ve mahalle sakinleri, kaçmaya başlayan şüpheliyi yakalayıp tekme tokat dövdü.  Bilgi verilmesi üzerine mahalleye gelen polis ekipleri, çocukları taciz ettiği ileri sürülen kişiyi önce hastaneye ve burada ayakta yapılan tedavisinin ardından da gözaltına alıp sorgulamak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürdü. Tacize maruz kalan çocuklar da bilgilerine başvurulmak üzere Çocuk Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

 

4.07.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz