Gaziantepliler ve Suruçlular silip, Musabeyliler'i üye yapmışlar!

Gaziantepliler ve Suruçlular silip, Musabeyliler'i üye yapmışlar!

Gaziantepliler ve Suruçlular silip, Musabeyliler'i üye yapmışlar!

Gaziantepspor’da yaşanan olağanüstü gelişmelere bir yenisi daha eklendi. Bu kez daha önce 14 Eylül’de yapılması planlanan olağanüstü kongrenin iptaline karar verilirken, Kulüp Başkanı Mutlu Özpineci’nin devreye girmesiyle birlikte silinen üyeler de geri dönebilecek.

Gaziantepspor Kulüp Başkanı Mutlu Özpineci, düzenlediği basın toplantısında açtı ağzını yumdu gözünü. Mutlu Özpineci, üyelerin silinmesiyle ilgili konuşarak, “Gaziantepliler ve Suruçlular silinmiş, Musabeyliler üye edilmiş. Bu nasıl bir terbiyesizlik ve küstahlık” diye konuştu.

Başkan adayı Huzeyfe Durmaz’ın karar defterini alarak tüm üyeleri silmesi ve kendine yakın isimleri yeniden üye yapması sonrasında şikayetçi olan Kulüp Başkanı Mutlu Özpineci’nin bu başvurusu sonuç verdi. Mahkemenin kongrenin iptali, üyelerin geri dönmesi için karar alma aşamasında olduğu öğrenilirken yürütmeyi durdurma kararı alınacağı öğrenildi. Yürütmeyi durdurma kararısının usulsüz yapılan üyeler ve silinen üyeler için olduğu öğrenilirken tedbir kararının ise kongrenin iptali için alınacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Gaziantepspor Kulüp Başkanı Mutlu Özpineci’nin karar defterinin kayıp olduğunu şikayet etmesinden sonra, başkan adayı Huzeyfe Durmaz’ın da üyeleri eski yöneticilerle birlikte silmesiyle birlikte Ankara’da Gaziantepli siyasetçiler harekete geçti. Gaziantepspor konusuna Ankara’daki Gaziantepli siyasetçilerin büyük tepki gösterdiği öğrenilirken, kongrenin iptali ve üyelerin geri dönmesi konusunda çalışma başlatıldığı ileri sürülüyor.

13.09.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz