Gaziantepli Mehmet Barlas merdivenden tepe üstü mü düştü yoksa?

Gaziantepli Mehmet Barlas merdivenden tepe üstü mü düştü yoksa?

Gaziantepli Mehmet Barlas merdivenden tepe üstü mü düştü yoksa?

Her devrin adamı olarak tanımlanan Sabah Gazetesi^'nin  Gaziantepli Başyazarı Mehmet Barlas'ın dünkü yazısını okuyanlar "  Yaz mevsimi değil ki Mehmet Barlas'ın kafasına güneş geçmiş diyelim. Barlas olsa olsa merdivenden tepe üstü düşmüştür." demekten kendilerini alamadılar.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanağını sıkarak şöhretini daha da artıran Gaziantepli Mehmet Barlas, 2 Ocak 2018 tarihli "BM adım adım yok olmaya gidiyor" başlıklı yazısında Türkiye'nin Suriye'de "Muhalif gruplar" diyerek "terör örgütlerine destek verdiği" itirafında bulundu.

Barlas'ın yazısının o bölümü aynen  şöyle:

"İran halkının mutsuzluğunu yine bu halk değerlendirecektir. Eğer rejim sağlam değilse, halka rağmen ayakta kalamaz. Ancak buna asla ABD karar veremez. Bu vesileyle bizim aynı hatayı Suriye'de 'Muhalif gruplar' diye terör örgütlerine verdiğimiz destekle ve Esad rejimini bizim bir iç sorunumuz gibi görerek yaptığımızı unutmayalım. ABD hem BM ilkelerini ayaklar altına alırken, hem de bu kurumun faaliyetlerini boykot ederek iyice etkisiz hale getirirken, biz bu çizgiye asla girmeyelim."

3.01.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz