Gaziantepli eski senatör Kılıç vefat Etti.Eski Bakan Hasan Celal Güzel hastanede

Gaziantepli eski senatör Kılıç vefat Etti.Eski Bakan Hasan Celal Güzel hastanede

Gaziantepli eski senatör Kılıç vefat Etti.Eski Bakan Hasan Celal Güzel hastanede

Gaziantep eski Milletvekili ve Senatörlerinden Mehmet Kılıç yaşamını yitirirken, eski bakanlardan Hasan Celal Güzel hastaneye kaldırıldı.Güzel Ankara'ya sevk edildi. Kılıç’ın cenazesinin Pazartesi günü ikindi namazını müteakip Ankara Ahmet Hamdi Akseki camiinden kaldırılacağı öğrenildi.

Demokrat Parti eski İl Başkanı rahmetli Sabit Kılıç’ın amcası, Mülkiye başmüfettişi Uğur Kılıç’ın ve İzmir Demokrasi Üniversitesi Rektörü Bedriye Tunçsiper’in babası eski Milletvekili Mehmet Kılıç, yaşamını yitirdi.  2 yıldır tedavi gören Kılıç’ın vefatı siyaset camiasını da yasa boğdu. Kılıç’ın cenazesi Pazartesi günü ikindi namazı sonrası Ahmet Hamdi Akseki camiinde kılınan cenaze namazı ile Ankara Gölbaşı Mezarlığında defnedilecek.

HASAN CELAL GÜZEL ANKARAYA SEVK EDİLDİ

Eski bakan ve Gaziantep milletvekilliği yapan  Hasan Celal Güzel, fizik tedavi için geldiği Denizli’de rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldı. Böbrek yetmezliği nedeniyle bir süredir nakil beklediği ifade eden Güzel, yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı.

ANKARA'YA SEVK EDİLDİ

Hastaneden ambulansla 11’inci Komando Tugay Komutanlığı’na götürülen Güzel, ambulans helikopterle alınıp, Ankara’daki özel hastaneye götürüldü. Denizli’deki hastanenin Başhekimi Dr. Mustafa Kıvrak, kronik böbrek yetmezliği olan Güzel’in sağlık durumunun orta düzeyde olduğunu, ilk müdahalesinin yapıldıktan sonra helikopterle Ankara’ya sevk edildiğini söyledi.

18.03.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz