Gaziantep'in ' Bukalemun ' Hırsızları yakalandı

Gaziantep'in ' Bukalemun ' Hırsızları yakalandı

Gaziantep polisi 8 hırsızlık olayını aydınlattı

Gaziantep'te hırsızlar tanınmamak için binbir yol deniyor. Her hırsızlık olayında farklı renklerde kıyafetler giyen hırsızlar yine de yakayı ele verdi. 8 hırsızlık olayı aydınlatılırken  hırsızlar tanınmamak için binbir yol deniyor.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nden konuyla ilgili olarak şu açıklama yapıldı:

"Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü olarak halkımızın daha güvenli, huzurlu, rahat içerisinde yaşamasını temin etmeye ve mala karşı işlenen suçların aydınlatılmasına yönelik özverili ve aralıksız olarak yürüttüğümüz çalışmalarımız devam etmektedir.

İlimizde genelinde 8 farklı ikamette 04 - 06 Temmuz 2018 tarihleri arasında meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili, Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği görevlilerimizce güvenlik kamera kayıtlarının da incelenmesi sonucu yapılan çalışmalarda;   hırsızlık olaylarını birçok hırsızlık suçundan kaydı bulunan H.Ç isimli şüpheli şahsın gerçekleştirdiği tespit edilmesi üzerine, şüpheli şahıs 09 Ağustos 2018 günü görevlilerimizce yapılan operasyonla yakalanarak gözaltına alındı.

Yapılan yasal işlemler sonrası adli makamlara sevk edilen şüpheli şahıs tutuklanmasına müteakip cezaevine teslim edildi.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur."

11.08.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz