Gaziantep Valiliği Ölü ve Yaralı Sayısını Açıkladı

Gaziantep Valiliği Ölü ve Yaralı Sayısını Açıkladı

Gaziantep Valiliği Ölü ve Yaralı Sayısını Açıkladı

Gaziantep'te meydana gelen terör saldırısında saat 03.00 itibarı ile ölü ve yaralı sayısı belli oldu.Gaziantep Valiliği, kına gecesinde düzenlenen bombalı saldırıda 30 kişinin öldüğünü 94 kişinin de yaralandığını açıkladı.
 
Gaziantep Valiliği'nden konuyla ilgili olarak yapılan son açıklama şöyle:
 
"20 Ağustos 2016 Cumartesi günü akşam saatlerinde Şahinbey ilçemiz Beybahçe Mahallesinde yapılan bir düğüne, menfur bir bombalı terör saldırısı gerçekleştirilmiştir. 

Bu saldırıda şu an itibariyle 30 vatandaşımızın hayatını kaybettiği, 94 vatandaşımızın da yaralandığı anlaşılmıştır. 

Ülkemizin ve aziz milletimizin bölünmez bütünlüğüne yönelik bu hain saldırı ve saldırıyı düzenleyenleri nefretle lanetliyoruz.

Yıkıcı ve bölücü mihraklar, bu ve benzeri saldırılarla Türkiye Cumhuriyeti ve aziz milletimiz üzerindeki kirli emellerine asla ulaşamayacaklardır. 

Bu hain saldırıyı gerçekleştirenler yüce Türk Adaleti önünde hesap vereceklerdir. 

Saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Yüce Allah'tan rahmet, kederli ailelerine başsağlığı, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum.

Aziz Milletimizin ve Gazi şehrimizin başı sağ olsun. 21.08.2016- Saat 03.00 "
21.08.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (2)

Yorum Yaz
Madem her şeyin altında dış güçler var. O zaman dış güçlerle mücadele yeterliliğine sahip bir iç güç istiyoruz. Topu taca atarak gol atamazsınız. O muhitte asayiş ve hırsızlık olayları yoğun olduğu için bir çok iş yerinde markette vs de güvenlik kamerası var. Titiz bir çalışma yapılırsa fail veya failler kesinlikle bulunur. Ama yapılırsa. Ölenlere rahmet yakınlarına başsağlığı yaralılara da acil şifalar dilerim. Pazar günlerin sahre yerine yas günü oldu antebim.
antepli21 Ağu 2016 07:12:59
İnsanlar araştırmadığı ve sorgulamadığı müddetçe istikrar! sürecek.Ama nerden bilebilirdi ki halk istikrar derken bombaların ve ölümlerin kastedildiğini.Ama bilmeliydi çünkü önündeydi görüyordu duyuyordu ve aslında biliyordu. Zalim tabi ki yaradana hesap verecek öteki tarafta,unutma ey insan sen izlemeye gelmedin.Senin fikrin iraden ve amelin var.Susarsan sen de zalimlerden olursun.
ŞEHİD21 Ağu 2016 07:05:39