Gaziantep- Şahinbey meclisinde 216 bin liralık Fincan tartışması

Gaziantep- Şahinbey meclisinde 216 bin liralık Fincan tartışması

Gaziantep- Şahinbey meclisinde 216 bin liralık Fincan tartışması

Şahinbey Belediye Meclisi Kasım ayı 2.Birleşim Toplantısına Şahinbey Belediyesi tarafından açılan 216 bin lira değerindeki kahve fincanı alım ihalesi damga vurdu. 

 Gaziantep'te yayımlanan Detay Gazetesi'nin haberine göre, gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından söz alan CHP Belediye Meclis üyesi Mehmet Dokbay, 30 Mayıs 2018 tarihinde Şahinbey Belediyesi tarafından 223 bin lira değerinde kahve fincanı alımı ile ilgili ihale açıldığını ve ihaleyi 216 bin lira teklif vererek Kütahyalı bir firmanın kazandığını söyledi. Dokbay, hükümet tarafından tasarruf tedbirlerinin gündeme geldiği bir dönemde, böyle bir ihale neden yapıldığını ve bu kahve fincanlarını belediyenin nerede kullandığını sordu.

SİZE BİLGİ VERELİM

Şahinbey Belediyesi’nin tasarruf tedbirlerini tam şekilde uyguladığını söyleyen Başkan Vekili Cuma Güzel, “Belediyenin daha önceden belirlenen ihtiyaçları var. Onunla ilgili ihale yapılmış, sonuçlanmış. Bu ürünler daha önce alındığı için bunun tekrar dönüşü yok. Başkanımızın talimatları ile tasarruf tedbirlerini uyguluyoruz. Alınan ürünler belediye bünyesinde oluşturulan çeşitli projelerde katılımcılara hediye ediliyor. Yine bu konu hakkında size bilgi verelim” dedi.

6.11.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz