Gaziantep Saadet Partisi adayları memur sen'i ziyaret etti

Gaziantep Saadet Partisi adayları memur sen'i ziyaret etti

Gaziantep Saadet Partisi adayları memur sen'i ziyaret etti

Saadet Partisi Gaziantep Milletvekili Adayları 24 Haziran seçimlerine 15 gün kala  yoğun çalışma temposuyla Sivil Toplum Örgütlerini  ziyaret ediyorlar.

Çalışma hayatının düzenlenmesi yönündeki  Saadet partisinin programlarını MEMER-SEN 'i ziyaret ederek anlatan Saadet Partisi Milletvekili adayları Ahmet Faruk ÜNSAL, Av.Halil KILIÇ, Arzu KARTAL ve Adile Gülay İNGEL MEMUR SEN Sendikası Gaziantep İl Başkanı Ahmet GÖK ile beraber seçim gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundular

24 Haziran seçimlerine Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu 'nun Cumhurbaşkanlığına aday olmasıyla iddialı giren Saadet Partisi adayları seçim programlarını ziyaretlerle anlatmaya devam ediyor.

Saadet Partisi Milletvekili Adayları bu kez Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaret ederek Oda başkanı Ünal Akdoğan ile ulaşım sorunları e çözüm yolları konusunda görüşme yaptılar .

Saadet Partisi Milletvekili adayları Ahmet Faruk ÜNSAL, Mustafa AKAR ve Ahmet Necati SARI, Şoförler Ve Otomobilciler Odası Başkanı Ünal AKDOĞAN'ı  ziyaret ederek seçim gündemine ilişkin istişarelerde bulundular.

12.06.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz