Gaziantep Otelleri Arasında İnci: Antep Evleri

Gaziantep Otelleri Arasında İnci: Antep Evleri

Gaziantep Otelleri Arasında İnci: Antep Evleri

Konaklama kültürüne başka bir boyut kazandırarak turizm sektörü içerisinde yer alan Uğurlu Hotels Antep evleri ile müşterilerine unutamayacakları bir konaklama sağlıyor. Konaklar tarihin izlerini üzerinde taşıyarak tüm vakurluğu ile ön planda yer alıyor. Gaziantep’e gittiğiniz de konaklama yapacağınız zaman mutlaka bu konaklarda kalmalı ve tarihe doğru bir yolcuğa hazırlanmalısınız. Tarihten esintiler sunması ile konaklama yaptığınız sürece rahat edecek ve aradığınız konforu bulabileceksiniz. Konakların tüm odalarında rahat edebilmeniz için her ayrıntıya yer verilmiştir. Odaların konfor kalitesi olduğu gibi görsel şıklığa da sahiptir. Odaların içerisinde kullanılan mobilyalar da tarihin izlerini yansıtıyor ve eşsiz bir güzellik sağlıyor. Gaziantep otelleri içerisinde en çok tercih edilen konumda olması ve hizmet kalitesi ile unutamayacağınız bir an yaşamanıza imkan tanıyor.

Tarihe Tanıklık Etmiş Konaklar

Antep konakları standart konaklama yerlerinden farklı bir dizayna sahiptir. Odalarının büyüklüğü rahat edebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Şehrin tarihi yerlerini gezdikten sonra dinlenmek ve yorgunluğunuz atmak için profesyonel bir şekilde tasarlanmış olan konakların etkisi altında büyülenecek ve hafızanızda unutulmayacak bir hatıra olarak kalacaktır. Konakların içerisinde istediğiniz gün sayısınca konaklama sağlayabilirsiniz. Yaşanan tarihi yerinde sunan, Gaziantep otelleri arasında yer alan bu konaklar da sunulan lezzetler diğer konseptlere göre çok farklıdır.

Gaziantep butik otel tarzından daha çok tarihin bir sayfasından size özel pencere sunması da  ayrı bir anlam taşıyor. Hizmet kalitesi açısından müşteri memnuniyeti içerisinde hizmet verilmekte olup, bulunduğu sektör içerisinde en çok tercih edilen grup içerisinde yer alıyor. Tüm konakların içerisinde mini bar, kasa, saç kurutma makinesi yer alıyor. Ayrıca banyoda telefon, LCD televizyon, klima ve ketle gibi ürünler de yer alıyor. Odalarda istediğiniz şekilde ayarlayabileceğiniz klima da bulunuyor. Tüm bu ürünler sizin rahat etmeniz için kullanımınıza sunuluyor. Uğur Hotels kaliteli hizmet sunarak tüm konaklarda kalmanıza imkan tanımakta ve bunu da ekonomik fiyat politikasına uygun olarak gerçekleştirmektedir. Gaziantep otelleri arasında tarihin izlerini taşıyan bu konaklar geçmişe doğru yolculuk yapmanızı sağlayacaktır.

Aysel Hanım Konağı

Aysel Hanım Konağı tamamen geçmişin izlerini üzerinde taşıyan ve mobilyaları ile size görsel şıklığı sunan bir konaklama imkanı sağlıyor. En önemli özelliği mobilyaların eski tarz olmasıdır. İç mekan oldukça ferah olmakla beraber rahat etmeniz için gereken her ayrıntı bulunuyor. Taş ev izlenimi veren odası ile de estetik bir görsel şıklığın içerisinde kendinizi bulabilirsiniz.

Beren Hanım Konağı

Farklı bir konaklama türü yapmak isteyenler için ideal olan bu konak, size geçmişte yaptığınız tüm konaklamaları unutturacaktır. İç mekanın duvarları taştan dizayn edilmiş olması ile ön planda yer alıyor ve konforlu bir konaklama imkanı tanıyor.

Elif Hanım Konağı

Sevdikleriniz ile birlikte kaliteli bir şekilde konaklayabilir ve tarihin seyri içerisinde farklı duygular yaşayabilirsiniz. Bu konak içerisinde çift kişilik yatak ve iki ayrı tek kişilik yatak seçenekleri bulunuyor. Konaklama yaptınız süre içerisinde kendinizi Sultan gibi hissedeceksiniz.

Gülten Hanım Konağı

Banyosundan yatak odasına kadar her detayında estetik görsellere yer alıyor. Konak tarihin kapılarını açmanıza yardımcı olacaktır. Geçmişin izlerini gelecekte yaşamak isteyenler için ideal bir seçim sunuyor.

Zeynep Hanım Konağı

İç mekanın tamamen duvarlardan oluşması mağara izlenimi vermekte olup eşyalar ile kaliteli bir dekorasyon izleri taşıyor. Zeynep Hanım Konağı size farklı ve eğlenceli bir konaklama imkanı sağlıyor.

Gaziantep otelleri içerisinde farklı konsepti ile konforlu bir konaklama imkanı sağlayan konakların fiyatları da oldukça makul seviyelerde yer alıyor. Bundan dolayı aileniz ile keyifli bir gezi sonrası rahat bir şekilde konaklayarak geçmişte doğru bir yolculuğa yelken açabilirsiniz.

Konaklama Yapmak İçin Birçok Nedeniniz Var

  • Standart konaklama türlerinden farklı olarak size geçmiş yaşamı sunuyor.
  • İç dizaynın dekorasyonu tarihe uygun olarak tasarlanmıştır.
  • Sunulan hizmet profesyonel ve yasal çerçeve içerisinde veriliyor.
  • Konakların görsel şıklığı büyüleyici bir hava oluşturuyor.

Gaziantep butik otel kategorisi içerisinde yer alarak unutamayacağınız bir konaklama sağlayan bu yerin eşsiz yemekleri de sizi etkisi altına alacaktır. Kültür gezilerinizi bu konaklarda kalarak süsleyebilir ve tüm yaşanmış tarihe şahit olabilirsiniz.

12.03.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz