Gaziantep NAKSAN davası: Yetkinşekerci'den Mahkemede  çarpıcı açıklamalar

Gaziantep NAKSAN davası: Yetkinşekerci'den Mahkemede çarpıcı açıklamalar

Bir süre önce Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliğinden istifa eden AKP'nin önemli ismi Mehmet Durdu Yetkinşekerci bugün mahkeme tarafından dinlendi.

Gaziantep NAKSAN davası başladı. Bir süre önce Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliğinden istifa eden AKP'nin önemli ismi Mehmet Durdu Yetkinşekerci bugün mahkeme tarafından dinlendi.Yetkinşekerci'yi dinlenmesi için halen tutuklu olan Cahit Nakıpoğlu istemişti

 Yetkinşekerci mahkemeye verdiği ifadesinde Nakıboğlu- FETÖ ilişkileri ve GTO seçimlerine yönelik önemli açıklamalar yaptı. Yetkinşekerci, Cahit Nakıboğlu’nun FETÖ İmamı  Mehmet Kocatürk’ü kovduğuna şahit olmadığını belirtti.

Yetkinşekerci ancak Mehmet Kocatürk’ün kendilerine ‘Cahit Nakıboğlu benim holding binasına girişimi yasakladı ve bana hakarette bulundu’ diyerek serzenişte bulundu. Yetkinşekerci, “2013 yılında yapılan GTO seçimlerinde Kocatürk’ün ekibi GTO’yu ele geçirmek için çalışmalar  ve organizasyon yaptı. Cahit Nakıboğlu da o seçimde Mehmet Kocatürk’e karşı seçim mücadelesi verdi” dedi.

20.02.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz