Gaziantep İYİ Parti'de Adaylar netleşti.İşte o isimler

Gaziantep İYİ Parti'de Adaylar netleşti.İşte o isimler

Ümit Özdağ başkanlığında toplantı yapıldı

İYİ Parti'nin Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Av. Ejder Demir'in ardından iki merkez ilçe adayları netleşti. Bekir Öztekin ve Av. Abdülhadi Bay atandı. Meclis üyeliklerinin belirlenmesi için Genel Başkan Yardımcısı Özdağ başkanlığında toplandılar.

31 Mart 2019'da yapılacak mahalli idareler seçiminde Millet itifakından dolayı Gaziantep Büyükşehir Belediye başkan adayı'nın İYİ Parti'ye bırakılmasının ardından, Genel Başkan Meral Akşener'in bizzat elini meclis kürsüsünden kaldırarak Av. Ejder Demir'i ilan etmesinin ardından. Bu kez de Gaziantep'e gelen Genel başkan yardımcısı Prof. Dr. Ümit Özdağı'ın gelişiyle Merkez ilçe Şahinbey'e Av. Abdülhadi Bay, Şehitkamil'e eski Oğuzeli Belediye Başkanı Bekir Öztekin, Yavuzeli'ne Mehmet Kaya ve Nizip'e ise Mehmet Aslan'ı resmen atandılar. 

MECLİS ÜYELERİ İÇİN TOPLANDILAR 

Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ'ın Gaziantep'e gelmesiyle birlikte merkez ve taşra ilçe adaylarının belirlenmesinin ardından Meclis üyeliklerinin belirlenmesi için, Ejder Demir, Bekir Öztekin, Abdülhadi Bay, Mehmet Kaya ve Mehmet Aslan, Özdağ'ın başkanlığında toplandılar. Toplantıda her kesime hitap eden partililerden oluşacağı ve vizyonu olan kişilerden belirleneceği öğrenildi. Listenin bugün son şeklini aldıktan sonra yarın seçim kuruluna teslim edileceği öğrenildi. 

18.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz