Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Önünde Çatışma. Ölü ve Yaralılar var

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Önünde Çatışma. Ölü ve Yaralılar var

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Önünde Çatışma. Ölü ve Yaralılar var

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nin giriş kapısında canlı bomba olduğu belirtilen silahlı 2-3 kişiyi fark eden polisle teröristler arasında çıkan çatışmada polisin bir teröristi vurarak öldürdüğü, diğer iki teröristin kaçtığı belirtiliyor. Çatışmanın sürdüğü ve olay yerine çok sayıda ekip ile ambulansların sevkedildiği bildiriliyor.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde saat 15.23 sıralarında peş peşe silah sesleri gelince bölgeye takviye ekipler ve sağlık ekipleri sevk edildi. Görgü tanıkları bir polisin yaralı olduğunu, yerde yatan bir kişinin de ölen terörist olduğunun sanıldığını söyledi.

HASTANELER ALARMDA

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde çoıkan çatışmada, teröristlerin yaralandığı belirtilirken, kentteki tüm hastaneler alarma geçirildi. Hastanelere gelen yaralı olursa emniyete bildirilmesi istenildi.

AYRINTILAR GELİYOR.

10.01.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Ölü ve yaralılar var da ne demek ? nasıl bir başlık bu ? kendi haberinizi kendiniz çürütüyorsunuz, 1 polis yaralı var diyorsunuz ki (ALLAH ACİL ŞİFA VERSİN) 1 de it leşi var yerde, BAŞKA ? Lütfen dikkat edin sayın editör. bu şekilde ki bir başlık, insanlarda endişeye sebebiyet verebilir, lakin burası GAZİANTEP, Şehitkamil şahinbey torunu çok bize ölüm vız gelir tırıs gider. Tüm Gaziantep Halkı ülkemiz için DUA'YA dursun. vesselam
Mehmet10 Oca 2017 16:41:56