CHP'den Suriye Sınırı'nda Davullu-Zurnalı Rakılı Denetim

CHP'den Suriye Sınırı'nda Davullu-Zurnalı Rakılı Denetim

CHP'den Suriye Sınırı'nda Davullu-Zurnalı Rakılı Denetim

Türk Silahlı Kuvvetleri geçen 24 Ağustos'ta, Cerablus'un terör örgütü IŞİD'den temizlenmesi ve Türkiye sınırının güvenli hale getirilmesi amacıyla Fırat Kalkanı harekatını başlatmıştı.İl Başkanlar toplantısına katılmak için Gaziantep Havalimanına inen ve buradan Kahramanmaraş'a hareket eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kentten ayrılmasından sonra Cerablus'un tam karşısında bulunan Gaziantep'in Karkamış ilçesinde inceleme yapmak için oluşturulan heyetin görüntüleri ortalığı karıştırdı.
 
CHP Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu'nun da aralarında bulunduğu heyet için  Suriye Sınırı'nda davullu-zurnalı rakı masası kuruldu.
 
SIFIR NOKTASINDA İNCELEME (!)
 
Sosyaldemokrat.org'de yer alan haber aynen şöyle:

 

 

CHP’nin Kahramanmaraş’ta düzenlenen İl Başkanları Toplantısı’nda ve sonrasında yaşanan skandallar bitmek bilmiyor. Suriye sınırındaki Karkamış’ta inceleme yapmak üzere görevlendirilen heyetin davullu,zurnalı rakı sohbetinin görüntülerini paylaşıyoruz!

karkamis-5

Kahramanmaraş’ta düzenlenen genişletilmiş il başkanları toplantısında iki il başkanının yumruk yumruğa kavga etmesinin ardından, bu sefer de Karkamış’a incelemelerde bulunmak üzere gönderilen heyetin, incelemelerini rakı sofrasında, davul zurna eşliğinde gerçekleştirdiği ortaya çıktı.

İnceleme heyetinin “resmi” ziyareti böyle ciddi başladı!

karkamis-chp-heyeti

CHP heyetinde yer alan CHP İzmir İl Başkanı Ali Asuman Güven, Denizli İl Başkanı  Haşim Teoman Sancar, Aydın İl Başkanı Bayram İnci ve Şahinbey İlçe Başkanı  Hüseyin Yalçın ile Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu’nun, Kılıçdaroğlu’nun “alenen rakı içmeyin” talimatını delerek (!) CHP Karkamış İlçe Başkanıı Mehmet Polat’ın evinde kurdukları sofra…

karkamis4

karkamis2

CHP heyetine “Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun, gördüklerinizi anlatın” diyorsanız eğer…

Durun bakalım daha neler göreceğiz!

Bu da CHP heyetinin ” oturmaya mı geldik, hadi bakalım” videosu !

kaynak:sosyaldemokrat.org

26.09.2016 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
CHP kurmayları, DEAŞ, YPG, PKK, pDY, El-AYAK kaide denilen örgütlerle göğüs göğüse çarpışmaya gitmiş olup, muharebe sahnelerini göstermeyip, helal gıda meclisini göstererek, koskoca bir partiyi linç ediyorsunuz!.. Allah'tan reva mı bu!? Dahası bu örgütlerin barak sınırında en büyük korkulu rüyası ; Davul- zurna-çalgı- çengidir(!) Bunlar davulun sesini duydu mu, saklanacak yer ararlar!... ( şeytan , ' bu seste gizli ' diye) Hiç meseleye Rahmani yönden bakmıyorsunuz. Adamcağızlar, nohutlu frik pilavını yedi mi, atacakları topların menzili OBÜS toplarından daha güçlü olup, sınır bölgesinde yöre halkına ve Mehmetçiğe moral vermeye gitmişler... Velhasıl rakıyı onlar içiyor, sarhoşluğunu biz çekiyoruz ve davulun boku, zurnaya da bulaşıyor. Şu ortamda sınıra gitmek her babayiğitin karı mı???Bu meclis, jeo stratejik ve dürbünsüz, silahsız, demokratik bir meclis olup, tertipleyenleri ve katılımcıları tebrik ederim(!)
Abdullah Sabri Kocaman 4 Eki 2016 21:30:36