Gaziantep CHP Olağanüstü Toplandı. İstifalar Gelebilir

Gaziantep CHP Olağanüstü Toplandı. İstifalar Gelebilir

Gaziantep CHP Olağanüstü Toplandı. İstifalar Gelebilir

Gaziantep'in İyi Parti'ye bırakılması CHP'de şok etkisi yarattı. CHP Gaziantep teşkilatında olağanüstü toplantı var.

Kemal Kılıçdaroğlu ile Meral Akşener arasındaki ikili görüşmenin ardından, Gaziantep'in İyi Parti'ye bırakılması, Gaziantep CHP teşkilatında büyük bir şok yarattı. Geceden bu yana partililer bu anlaşmaya büyük tepki gösteriyor.

CHP İl başkanlığı, gelen tepkiler üzerine, olağanüstü toplantı kararı aldı. Parti il binasındaki toplantıya, il ve ilçe yönetimleri, kadın ve gençlik kolları, belediye meclis üyeleri, disip kurulu üyeleri ve partinin önde gelen isimleri davet edildi.

Toplantıda İyi Parti çatısı altında yapılan ittifak konusu ele alınacak. Edeniline bilgiye göne, istifa başta olmak üzere bir çok kararın toplantıda alınabileceği belirtiliyor.

NE DEDİLER

Gaziantep'in İYİ Parti'ye verilmesi üzerine Gaziantep'teki CHP'liler "Biz Gaziantep CHP olarak, sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu da patronumuz olarak CHP Gaziantep'te Konkordato ilan etmiştir. Allah kendisinden razı olsun. Hepimiz işimize gücümüze bakacağız. İYİ Parti Gaziantep il başkanı Sayın Karakuş'ta CHP Gaziantep Konkordato komiserliğine atanmış bulunuyor. CHP Gaziantep'te, İYİ Parti Konkordato kararını iyi uygular, uygulamazsa da iflasa sürükler. Bu da bizim Gaziantep'te sonumuz olur"' dedikleri ileri sürüldü.

13.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz