Gaziantep Cezaevinden Firar Etti.Yine Gaziantep'ten kaçırdığı genç kızı boğarak öldürdü

Gaziantep Cezaevinden Firar Etti.Yine Gaziantep'ten kaçırdığı genç kızı boğarak öldürdü

Gaziantep Cezaevinden Firar Etti.Yine Gaziantep'ten kaçırdığı genç kızı boğarak öldürdü

Gaziantep'ten kaçırılarak İstanbul'a getirilen 16 yaşındaki kızın cesedi metruk bir binada bir bavulun içinde bulundu. Polis küçük kızı kaçıran zanlıyı gözaltına aldı.

İstanbul Gaziosmanpaşa'da, 16 yaşındaki kızın cesedi bavulda bulundu. Cinayetle ilgili kızı bir yıl önce Gaziantep'ten kaçırdığı öne sürülen şüpheli gözaltına alındı. Alınan bilgiye göre, cinayet ihbarı üzerine Yıldıztabya Mahallesi'ne giden polis ekipleri, kaçmaya çalışan 31 yaşındaki A.Ş'yi evinde gözaltına aldı.

CESEDİ BAVULDA BULUNDU

Şüphelinin yakınlarının verdiği bilgi doğrultusunda aynı mahalledeki metruk bir gecekondunun alt katına inen ekipler, bir bavulda 16 yaşındaki D.İ'nin cesedini buldu.

İlk incelemede, D.İ'nin boğularak öldürüldüğü tespit edildi.

Polis ekiplerinin olay yerindeki incelemelerinin ardından D.İ'nin cenazesi, Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.  Bu arada, şüphelinin Gaziantep'te cezaevi firarisi olduğu, uyuşturucu, hırsızlık ve çocuk istismarından 29 suç kaydı bulunduğu öğrenildi.

1 YIL ÖNCE GAZİANTEP'TEN KAÇIRILMIŞ

A.Ş'nin bir yıl önce D.İ'yi Gaziantep'ten kaçırarak İstanbul'a getirdiği ve birlikte yaşamaya başladıkları öne sürüldü.

D.İ'nin, A.Ş. tarafından fuhşa zorlandığı için Antalya'da yaşamaya başlayan ailesinin yanına gitmek istediği ancak zanlının durumu öğrenerek D.İ'yi 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'ndan alarak eve getirdiği iddia edildi. Evde tartıştığı D.İ'yi öldürdüğü ve cesedini de bavula koyarak evlerinin yakınındaki metruk gecekonduya bıraktığı iddia edilen şüphelinin, kendisine engel olmak isteyen aile yakınlarını ise havaya ateş açarak uzaklaştırdığı ifade edildi.

AİLE SUÇ DUYURUSUNDA BULUNMUŞ

Bu arada, D.İ'nin ailesinin, kızlarını kaçıran zanlı hakkında suç duyurusunda bulundukları ve bir yıldır kızlarını aradıkları öğrenildi.

Kaynak :Memohaber

27.11.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz