Gaziantep Başkanı Fatma Şahin, önce " Yol Kesti " Sonra Halay çekti

Gaziantep Başkanı Fatma Şahin, önce " Yol Kesti " Sonra Halay çekti

Gaziantep Başkanı Fatma Şahin, önce " Yol Kesti " Sonra Halay çekti

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, hafta sonunu Hoşgör, Düztepe ve Çıksorut Mahallelerine ayırdı. Şahin, bir düğün konvoyunun yolunu keserken, halay da çekti. 

 HALAY ÇEKTİ, KONVOYUN YOLUNU KESTİ

Saha çalışmaları kapsamında pazar günü, kenar mahallelerin nabzını tutan Başkan Şahin, halka karıştı. İlk önce Hoşgör Mahallesinde çeyiz için düzenlenen düğüne katıldı, vatandaşlarla halay çekti, hoşça vakit geçirdi. Düztepe Mahallesi Özdemirbey Caddesinde düğün konvoyunun önünü kesen başkan, dünya evine girmeye hazırlanan yeni çifti kutladı. Damatla gelin, Şahin’i karşılarında görünce hem şaşırdı hem de mutlu oldu.

 

27.11.2017 (Haber Merkezi)

Yorumlar (1)

Yorum Yaz
Ben Fatma Şahin haberlerini okudukça kendimi İsveç'te hissediyorum. Her şey dört dörtlük ve Gaziantep dünya incisi, hiç bir sorun yok ve Fatma hanım lunaparka gider, halay çeker, oyuncak dağıtır. Asıl kızılması gereken ise kebapçı Mamed usta. Çünkü şehrin hiç bir şeyi ile ilgilenmiyor. Oysa Gaziantep'te belediyeyi ilgilendiren her sorunu kebapçı Mamed usta ile şerbetçi Ökkeş ağanın halletmesi lazım. Her şeyi devletten belediyeden beklememek lazım. Zaten Fatma hanım gayet yoğun...
Bahattin Gülyuva27 Kas 2017 20:13:27